/10

Rec 1: Ölüm Çığlığı izle

İtfaiyelerin gece devriyesiyle ilgili bir belgesel çekmek için gece devriyesinde onlara katılan bir muhabir ve kameraman, sakin bir gecede güzel çekimler yakalamışlardır. Ancak gece yarısında gelen bir ihbar üzerine bir daireye giderler. Daire içerisinde tuhaf şeylerle karşılaşan itfaiyeler ve onlara eşlik eden televizyon ekibi dairenin karantina altına alınmasının ardından içeride mahsur kalmıştır. İçeride tuhaf ve korkunç şeylere karşı büyük bir hayatta kalma mücadelesi vereceklerdir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 5,033
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Taciz izle (1994)

/10

Michael Crichton'un romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından "taciz edilen" ve ardından şantaja uğrayan bir adamın bu durumdan kurtulmak için gösterdiği "umutsuz" çabanın öyküsünü anlatıyor.

Kidnapping Stella izle (2019)

/10

Kaçıranların zengin hedefi olan Stella, sıradan bir kamyonetle kaçırıldı ve ses geçirmez bir odada tutuldu. Ancak onu kaçıranlar bir şeyi hesaba katmayı unutmuşlardı; o da Stella'nın hayatta kalma içgüdüsüydü. Maskeli adam kaçıranların planını bozması gereken kişi de kurbanın ta kendisiydi.

Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?