/10

Barbie izle

Barbie yaşadığı dünyanın şartlarına uymayan bir kadındır. İçinde yaşadığı dünyanın ideal bir kadın imajından çok uzak olduğunu anlayan Barbie, yaşadığı hayal dünyasının dışında kalır ve kimsenin iletişim kurmak istemediği biri haline gelir. Sığabileceği bir dünya bulmayı umarak içinde yaşadığımız gerçek dünyaya doğru bir yolculuğa çıkar. Bu yeni dünyada onu kendi evinde dışlanmış yapan farklılıklar, onu eşsiz kılan avantajlara dönüşüyor.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 949
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

  1. - dedi ki:

    Şunu yükleyeceğinize testere x yükleyin vizyonunuz artsın

War Dogs izle (2016)

/10

Miami'de yaşayan iki yakın arkadaş Efraim Diveroli ve David Packouz, genç yaşlarına rağmen küçük işletmelerin Amerikan Ordu ihalelerine katılmalarını sağlayan bir fırsatı değerlendirir ve önemli miktarda para kazanırlar. Ancak Afganistan Ordusu'nu silahlandırmak için aldıkları 300 milyon dolarlık ihale, dikkatleri üzerlerine çeker ve karanlık işlerle yüzleşmelerine ve tehlikeli maceralara atılmalarına yol açar.

The Fall Guy izle (2024)

/10

Colt Seavers, bir yıl önce işi bırakıp sağlığına odaklanmıştır. Ancak eski sevgilisi Jody Moreno tarafından yönetilen yüksek bütçeli bir stüdyo filmindeki yıldızın kaybolması üzerine tekrar göreve çağrılır. Colt, Jody'yi geri kazanmak için filmin aksiyon sahnelerinde yer alır. Ancak kayıp yıldızın etrafındaki gizem arttıkça, Colt kendini karanlık bir suç komplosunun içinde bulur.

Kung Fu Panda 4 izle (2024)

/10

Po, eşsiz cesareti ve dövüş sanatlarındaki yetenekleriyle kötü adamları alt ettiği üç maceranın ardından Huzur Vadisi'nin ruhani lideri olmak üzere yeni bir maceraya atılır. Ancak bu, Po'yu birkaç sorunla karşı karşıya bırakır.