/10

Barbie izle

Barbie yaşadığı dünyanın şartlarına uymayan bir kadındır. İçinde yaşadığı dünyanın ideal bir kadın imajından çok uzak olduğunu anlayan Barbie, yaşadığı hayal dünyasının dışında kalır ve kimsenin iletişim kurmak istemediği biri haline gelir. Sığabileceği bir dünya bulmayı umarak içinde yaşadığımız gerçek dünyaya doğru bir yolculuğa çıkar. Bu yeni dünyada onu kendi evinde dışlanmış yapan farklılıklar, onu eşsiz kılan avantajlara dönüşüyor.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 350
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

  1. - dedi ki:

    Şunu yükleyeceğinize testere x yükleyin vizyonunuz artsın

Damsels in Distress izle (2012)

/10

East Coast Üniversitesi'nde paspal ve erkek hakimiyetinin hüküm sürdüğü bir ortamda mücadele etmeye kararlı olan üç güzel kızın hikayesi anlatılıyor: Öncü ruhlu ve enerjik Violet, ilkeli Rose ve Heather. Kızlar, ağır depresyon yaşayan öğrencilere hijyen ve müzikal danslarla destek veren bir program kurarlar ve okula yeni başlayan Lily de bu gruplarına dahil olur. Ancak, kaypak Charlie, ideal erkek Xavier ve çılgın sporcu ikili Frank ve Thor gibi çeşitli erkeklerle olan romantik ilişkileri, hem arkadaşlıklarını hem de ruh sağlıklarını tehlikeye atar. Ancak beklenmedik bir olay, Violet'ı büyük bir bunalıma sürükler ve bu ani düşüş, onun hayatını sorgulamasına neden olur...

The Holdovers izle (2023)

/10

New England'daki bir hazırlık okulundaki hoşnutsuz bir öğretmen, gidecek başka yeri olmayan birkaç öğrenciyi denetlemek için Noel tatili boyunca geride kalmak zorunda kalır. Birkaç gün sonra, okulun kalan tek öğrencisi, 15 yaşındaki zeki ve baş belası Angus ve oğlunu Vietnam'da yeni kaybeden mutfak müdürü Mary ile beklenmedik bir bağ kurar.

Haunted Mansion izle (2023)

/10

Bir kadın ve oğlu, evlerini doğaüstü işgalcilerden korumak için sözde ruhani uzmanlardan oluşan renkli bir takımın yardımını isterler.