/10

La Casa De Papel: The Phenomenon izle

Dünyanın en popüler dizilerinden birisi olan La Casa De Papel, nasıl dünyada kısa sürede büyük bir kitleye ulaştı? Aslında büyük bir suç işleyen profesör ve hırsızlar neden ve nasıl bu kadar sevildiler? Dizi hakkında her şeyi anlatan bir belgesel. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 565
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Ülke:

  Kategori:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  En Derin Nefes izle (2023)

  /10

  Serbest dalış tutkularını rekortmen ve cesur uzman dalgıçla birleştirerek, olağanüstü bir başarı ile tarihe geçmek için her türlü riski göze alırlar.

  Sahne: Filmi Yak izle (2018)

  /10

  Popüler Güney Koreli grup BTS'in 7 üyeli Wings turunu konu alıyor. Filmde J-Hope grubu üyeleri Jeong-guk Jeon, Nam-joon Kim, Seok-jin Kim, Tae-Hyung Kim, Ji-min Park ve Suga'nın hayatları, hayalleri, dertleri ve müzik aşkları ortaya çıkıyor. Wings: Live Trilogy World için dünya turnesine çıkan BTS ile yapılan röportajların yer aldığı filmde, sahne performanslarının yanı sıra olayların perde arkası da beyaz perdeye taşınıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Jun-Soo Park oturuyor.

  Bilinmeyenler: Kozmik Zaman Makinesi izle (2023)

  /10

  Bu belgesel, uzak galaksilerin canlı görüntüleriyle hayal gücünü yakalayan James Webb Teleskobu'nun icadından lansmanına kadar olan tarihi yolculuğunu anlatıyor.