/10

Deniz Feneri izle

Bir adada bulunan deniz fenerinde çalışan iki kişi, uzun süredir bu işi yapmaktadır ve o deniz fenerinde uzun bir süredir yaşamaktadır. Sadece birbirleri ile vakit geçiriyor ve tüm gün boyunca aynı işi yapıyorlardır. Bu yüzden yavaş yavaş akıl sağlıklarını yitirmeye başlamışlardır. Zihinlerinde yarattıkları korkunç olaylarla yüzleşmeye ve bir hayali dünyada yalnızlığa sürüklenen bu iki çalışan, bulundukları bu psikolojik durumdan kurtulmak için büyük bir uğraş veriyordur. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 646
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Paskal izle (2018)

/10

2011 yılında gerçekleşen olaylardan esinlenen bu film, Paskal ekibinin, Malezya kraliyet donanması tarafından Somalili deniz korsanları tarafından kaçırılan bir gemiyi kurtarmak için gerçekleştirdiği operasyonu anlatıyor.