/10

Öğrenci Ofisi izle

Paris'de bulunan bir okulda, öğrenciler çok tembel ve düzensizdir. Öğrencilerin bu durumu okulda işlenen dersleri kötü bir duruma sokuyordur. Okula yeni gelen müdür yardımcısı bu durumun önceden haberini almıştır ve okula geldiğinde bu sorunu düzeltmek için çalışmalara başlayacaktır. Ancak öğretmenler de dahil herkes bu sorunu düzeltmenin imkansız olduğunu düşünmektedir. Ama yeni müdür yardımcısı Saint Denis, farklı ve sorun odaklı bir bakış açısına sahiptir. Bu durumu düzeltmek için elinden geleni yapacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 922
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Yazar:
  Ülke:

  Kategori:

  ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Argylle: Gizli Casus izle (2024)

  /10

  Hafıza kaybı olan bir yazar, zamanla anılarını hatırlayarak Argylle adını ve eskiden dünya çapında bir casus olduğunu keşfeder. Bu durumun ardından Argylle, kendini dünyayı dolaşmasına yol açacak bir maceranın içinde bulur.

  Ricky Stanicky izle (2024)

  /10

  Üç genç, eğlence arayışında oldukları mahalledeki bir evi ateşe verir ve suçu Ricky Stanicky adında sahte bir karakterin üzerine atar. 20 yıl sonra, eşlerinin Stanicky ile tanışmak istemesi üzerine, gençler yıllar önce yaptıkları eylemle yüzleşmek zorunda kalır ve işsiz bir oyuncuyla anlaşırlar.

  Suç Çetesi izle (2013)

  /10

  1949 Los Angeles şehri acımasız ve doğuştan sahtekar Mickey Cohen'in hakimiyeti altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek başına yapan Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında hiç kimse onunla karşı karşıya gelmeye cesaret edemezken dışarıdan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara ve Jerry Wooters, Cohen'in planlarını altüst edebilecekler mi?