/10

Öğrenci Ofisi izle

Paris'de bulunan bir okulda, öğrenciler çok tembel ve düzensizdir. Öğrencilerin bu durumu okulda işlenen dersleri kötü bir duruma sokuyordur. Okula yeni gelen müdür yardımcısı bu durumun önceden haberini almıştır ve okula geldiğinde bu sorunu düzeltmek için çalışmalara başlayacaktır. Ancak öğretmenler de dahil herkes bu sorunu düzeltmenin imkansız olduğunu düşünmektedir. Ama yeni müdür yardımcısı Saint Denis, farklı ve sorun odaklı bir bakış açısına sahiptir. Bu durumu düzeltmek için elinden geleni yapacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 839
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Yazar:
  Ülke:

  Kategori:

  ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Clovehitch Katili izle (2018)

  /10

  Kasaba kilisesinde gönüllü olarak çalışan Tyler Burnside aynı zamanda bir izcidir. Saygın bir genç olan Tyler'ın babası, dürüstlüğüyle tanınan bir topluluk lideridir. Sessiz Kentucky kasabalarının tek bir sorunu vardır: Onlarca yıl önce işlenen ve toplumu derinden sarsan faili meçhul cinayetler. On kadının vahşice işkenceye tabi tutularak öldürüldüğü bu cinayetler, Clovehitch adlı bir psikopat tarafından işlendi. Tyler, babasının saklandığı yerde rahatsız edici fotoğraflar bulduğunda, dünyada en güvendiği kişinin Clovehitch olabileceğinden ve henüz son cinayetini işlemediğinden şüphelenmeye başlar.

  Once Upon a Crime izle (2023)

  /10

  Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?

  Zwartboek izle (2006)

  /10

  Almanya'da yaşamın Yahudiler için kabusa dönüştüğü yıllarda Yahudi şarkıcı Rachel Steinn, korkunç baskılardan kaçmak için ülkeyi terk etmeye karar verdi. Ne yazık ki Hollanda'ya kaçak olarak bindiği tekne Almanlar tarafından durdurulacak. Teknedeki herkes öldürülse de Rachel şans eseri kaçar. Ülkeyi terk edemeyen Rachel'ın elinde tek bir seçenek kalıyor: direnişe katılmak! Ellis de Vries adıyla direniş gruplarının önemli isimlerinden biri haline gelecek.RoboCop ve Basic Instinct gibi filmlerin de yönetmenliğini yapan Paul Verhoeven, şimdi Dünya'da yaşanan gerçek trajedilerden biriyle karşı karşıya. Savaş II.