/10

Come Play izle

Annesi ve babasının ilgisizliğiyle büyüyen Oliver, henüz çocuk yaşındayken kendisini diğer çocuklardan soyutlamaya başlamıştır. Hiç arkadaşı olmayan ve her zaman yalnız olan Oliver, çareyi telefon ve tablet oynayarak bulmuştur. Tüm gününü akıllı cihazlarla geçiren Oliver, onlarsız yaşayamaz bir duruma gelmiştir. Ancak bu takıntı büyük bir kabusu peşinde getirecektir. Gizemli bir varlık, akıllı cihazlar arayıcılığıyla Oliver ile iletişim kurmaya başlamıştır. Bu mistik varlıklar Oliver ve ailesine korkunç şeyler yaşatmaya başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 987
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Paskal izle (2018)

/10

2011 yılında gerçekleşen olaylardan esinlenen bu film, Paskal ekibinin, Malezya kraliyet donanması tarafından Somalili deniz korsanları tarafından kaçırılan bir gemiyi kurtarmak için gerçekleştirdiği operasyonu anlatıyor.