/10

Kuzular Firarda izle

Çiftlikteki işlerden sıkılan zeki koyun Shaun ve diğer kuzu arkadaşları iyi bir tatil yapmak isterler. En iyi zamanı bekleyen koyunlar, hem çiftlik sahibini hem de çiftliğin köpeğini atlatarak kaçarlar. Ancak çiftlik sahibi karavanında uyuyakalınca kendiliğinden ortadan kaybolur. Kuzular sahiplerini bulmak için köpek dostlarıyla işbirliği yapıp, sahiplerini aramak için şehre giderler. Biraz tatil yaparak dinlenmeyi düşünen kuzuların başına daha çok macera gelecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 556
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?

Altın Gol izle (2013)

/10

Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda oldukça başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace bir maçı kaybettiğinde bunu hırsa dönüştürür. Yıllar geçer ve Ace ünlü bir futbolcu olarak şehrine döner. Yaptığı maçın intikamını almak için tüm şehri stadyuma çevirecektir. Amadeo'nun langırt oynadığı bir barda başlıyor. O anda küçük tilt oyuncuları sihirli bir şekilde canlanır ve Ace ile birlikte şehri kurtarmak için Amadeo'ya hayatının oyununda yardım etmeye çalışırlar...

Gold Run izle (2022)

/10

O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.