/10

Kuzular Firarda izle

Çiftlikteki işlerden sıkılan zeki koyun Shaun ve diğer kuzu arkadaşları iyi bir tatil yapmak isterler. En iyi zamanı bekleyen koyunlar, hem çiftlik sahibini hem de çiftliğin köpeğini atlatarak kaçarlar. Ancak çiftlik sahibi karavanında uyuyakalınca kendiliğinden ortadan kaybolur. Kuzular sahiplerini bulmak için köpek dostlarıyla işbirliği yapıp, sahiplerini aramak için şehre giderler. Biraz tatil yaparak dinlenmeyi düşünen kuzuların başına daha çok macera gelecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 630
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

The Kitchen izle (2023)

/10

İzi, Londra'da bulunan son sosyal konutlardan biri olan Mutfak'tan kaçmak üzeredir, ancak genç Benji hayatına dahil olduğunda bir dizi zorlu kararlarla karşılaşmak zorundadır.