/10

Dil Bechara izle

Bir kanser hastası olan Kizie'nin rutin hayatı, kanser hastalarını destek amaçlı konser veren Manny'le tanıştığında değişecektir. Birbirlerine aşık olan gençler, hayatlarının çok güzel bir yola girdiğini düşünmektedir. Ancak Kizie'nin hastalığı sürekli daha kötüye gitmektedir ve büyük bir risk altındadır. Bu olay yüzünden Kizie, Manny'yi üzmemek için ondan uzaklaşmaya çalışır ancak Manny, umudunu asla kaybetmeden sürekli ona destek olmak ister. Kizie'nin durumu ne kadar kötüye giderse gitsin genç çiftin aşkı onlara umut veriyordur ve birlikte bu hastalıkla savaşacaklardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 513
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Hayatımın En Kötü Gecesi izle (2014)

/10

Bir muhabirin haber spikeri olma hayali, tek gecelik bir ilişkinin ardından telefonsuz, arabasız, kimlik kartısız ve parasız kalmasıyla tehlikeye girer. Hayatının en önemli iş görüşmesiyle yüzleşmeden önce durumunu düzeltmek için yalnızca 8 saati vardır...

Sliver izle (1993)

/10

Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.

Dokuz Buçuk Hafta izle (1986)

/10

Elizabeth New York'ta bir sanat galerisinde çalışıyor. Bir gün Wall Street'in gerçek kurdu John tarafından baştan çıkarılır. Bu baştan çıkarma sayesinde dokuz buçuk hafta sürecek bir ilişki başlayacak. Bu ilişki sırasında Elizabeth sınırlarını zorlayacak ve John'un aradığı doğru adam olup olmadığını merak edecektir.