/10

Dil Bechara izle

Bir kanser hastası olan Kizie'nin rutin hayatı, kanser hastalarını destek amaçlı konser veren Manny'le tanıştığında değişecektir. Birbirlerine aşık olan gençler, hayatlarının çok güzel bir yola girdiğini düşünmektedir. Ancak Kizie'nin hastalığı sürekli daha kötüye gitmektedir ve büyük bir risk altındadır. Bu olay yüzünden Kizie, Manny'yi üzmemek için ondan uzaklaşmaya çalışır ancak Manny, umudunu asla kaybetmeden sürekli ona destek olmak ister. Kizie'nin durumu ne kadar kötüye giderse gitsin genç çiftin aşkı onlara umut veriyordur ve birlikte bu hastalıkla savaşacaklardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 621
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Ne Dilediğine Dikkat Et izle (2015)

/10

Bir yatırım bankacısının ünlü karısıyla ilişki yaşayan bir dolandırıcı, şantaj yaparak para almaya çalışır ve pazarlık ettiğinden fazlasını elde eder. Ancak, planları beklediği gibi gitmeyecektir.

The Red Baron izle (2008)

/10

Film, 1. Dünya Savaşı'nda Alman Hava Kuvvetleri'nde Kızıl Baron olarak ünlenen Manfred von Richthofen'in gerçek hayat hikayesinden ilham alıyor. En ünlü, en cesur pilotlardan biri olan Kızıl Baron, savaşta elde ettiği zaferlerle efsaneleşir ve yaralandıktan sonra hemşire Kate'e aşık olur.

The Road izle (2009)

/10

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın sinema uyarlaması olan bu film, güçlü bir oyuncu kadrosuyla birlikte en çok satan kitabın gölgesinde kalmayacak gibi görünüyor. Amerika'nın ateşler içinde kalan bir atmosferde geçen filmde, bir baba ve oğulun Amerika'nın kıyılarına doğru bir yolculuk yapması anlatılıyor. Basit bir tüfekle tehlikeli hava koşullarında bilmedikleri bir yeri bulma çabalarına haydutlar da eklenince macera daha da zorlaşıyor. Bu film, bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western tarzından da etkiler taşıyor.