/10

Dil Bechara izle

Bir kanser hastası olan Kizie'nin rutin hayatı, kanser hastalarını destek amaçlı konser veren Manny'le tanıştığında değişecektir. Birbirlerine aşık olan gençler, hayatlarının çok güzel bir yola girdiğini düşünmektedir. Ancak Kizie'nin hastalığı sürekli daha kötüye gitmektedir ve büyük bir risk altındadır. Bu olay yüzünden Kizie, Manny'yi üzmemek için ondan uzaklaşmaya çalışır ancak Manny, umudunu asla kaybetmeden sürekli ona destek olmak ister. Kizie'nin durumu ne kadar kötüye giderse gitsin genç çiftin aşkı onlara umut veriyordur ve birlikte bu hastalıkla savaşacaklardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 591
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Argylle: Gizli Casus izle (2024)

/10

Hafıza kaybı olan bir yazar, zamanla anılarını hatırlayarak Argylle adını ve eskiden dünya çapında bir casus olduğunu keşfeder. Bu durumun ardından Argylle, kendini dünyayı dolaşmasına yol açacak bir maceranın içinde bulur.

Ricky Stanicky izle (2024)

/10

Üç genç, eğlence arayışında oldukları mahalledeki bir evi ateşe verir ve suçu Ricky Stanicky adında sahte bir karakterin üzerine atar. 20 yıl sonra, eşlerinin Stanicky ile tanışmak istemesi üzerine, gençler yıllar önce yaptıkları eylemle yüzleşmek zorunda kalır ve işsiz bir oyuncuyla anlaşırlar.