/10

Zor Biraderler izle

Ufak bir güvenlik görevlisi olan Ben, kız arkadaşının abisi profesyonel polis memuru James tarafından sürekli ezilmektedir. En sonunda kendini kanıtlamak için bir fırsat elde etmiştir ve James ile beraber 24 saat ortak olarak çalışacaklardır. Aslında iki tarafta bu duruma karşı isteksizdir ancak Ben kendisini kanıtlamak istiyordur. Birlikte ufak bir soruşturmaya bakmaya başlayan Ben ve James, araştırmalarını ilerlettikçe kendilerini büyük bir çete savaşının ortasında bulacaklardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 466
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Ateşli Festival: Mardi Gras izle (2011)

/10

Mezun olan üç öğrenci hayatta istediklerini başaramadı. Kızlarla anlaşamayan üç arkadaş, bu soruna kesin bir çözüm bulmak için dünyaca ünlü Mardi Gras festivaline gider. Burada gizlice Carmen Electra'nın odasına girmeyi başarırlar ve kendilerini bir anda kızlarla dolu bir festivalin ortasında bulurlar.

X: İntikam Gecesi izle (2011)

/10

Holly Rowe artık emekli olmak isteyen bir fahişedir. Yakın zamanda aldığı bir iş teklifiyle karşı karşıya kalan Rowe, tesadüfen kaçak genç Shay Ryan'la tanışır. Buluşma yerine birlikte giden iki kadın, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek tuzaklarla dolu bir geceyle karşı karşıya kalır. Dünyanın en eski mesleği olan fuhşa farklı, dramatik ve gerilimli bir bakış açısı getiren bir gösteri.

Hayatımın En Kötü Gecesi izle (2014)

/10

Bir muhabirin haber spikeri olma hayali, tek gecelik bir ilişkinin ardından telefonsuz, arabasız, kimlik kartısız ve parasız kalmasıyla tehlikeye girer. Hayatının en önemli iş görüşmesiyle yüzleşmeden önce durumunu düzeltmek için yalnızca 8 saati vardır...