/10

Zor Biraderler izle

Ufak bir güvenlik görevlisi olan Ben, kız arkadaşının abisi profesyonel polis memuru James tarafından sürekli ezilmektedir. En sonunda kendini kanıtlamak için bir fırsat elde etmiştir ve James ile beraber 24 saat ortak olarak çalışacaklardır. Aslında iki tarafta bu duruma karşı isteksizdir ancak Ben kendisini kanıtlamak istiyordur. Birlikte ufak bir soruşturmaya bakmaya başlayan Ben ve James, araştırmalarını ilerlettikçe kendilerini büyük bir çete savaşının ortasında bulacaklardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 579
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

İç Savaş izle (2024)

/10

Amerika Birleşik Devletleri'nin çöküşünün eşiğinde geçen ve yerleşik gazetecilerin büyük bir hikaye anlatmak için yarıştığı bir yakın gelecekte geçen bir film olan "İç Savaş".

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.