/10

Literally, Right Before Aaron izle

Üniversitede tutkulu aşk yaşayan Allison ve Adam, aralarında yaşanan ufak bir anlaşmazlık sonucunda ayrılmışlardır. Bu olayın üzerinden uzun bir zaman geçse de Adam, hala üniversite aşkı olan Allison'u unutamamış ve ondan başkasını düşünemiyordur. Ancak Allison, nişanlanmış ve yaklaşan düğününe Adam'ı çağırmıştır. Bu düğün haberiyle sarsılan Adam, bir şeyler yapması gerektiğini düşünür ve olaylar yerini bir aşk kaosuna bırakır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 363
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Kan ve Altın izle (2023)

/10

Heinrich, kızına kavuşmak için her şeyi riske atan bir asker kaçağıdır. Kızına kavuşmak için yola çıkarken SS birimleri peşine düşer. SS, Heinrich'i bir ağaçta asılı bırakır. Ölümle karşı karşıya kalan Heinrich, Elsa adlı bir çiftçi tarafından kurtarılır. Ortak bir düşmana adalet getirmek için birlikte çalışmaya karar veren Heinrich ve Elsa, Yahudilere ait bir hazineyi bulmak için zorlu bir maceraya atılır.

Air izle (2023)

/10

Yönetmen Ben Affleck'in ödüllü AIR'i, henüz keşfedilmemiş Michael Jordan ile Air Jordan markası spor ve kültür dünyasında devrim yaratacak olan Nike'ın gelişmekte olan basketbol bölümü arasındaki ortaklığı tasvir ediyor. Başrollerde Matt Damon, Ben Affleck, Jason Bateman, Chris Messina, Marlon Wayans, Chris Tucker ve Viola Davis yer alıyor.

Kopuş izle (2022)

/10

ABD Donanması Kıdemli Brian Brown-Easley, destek talebi Gaziler İşleri tarafından geri çevrildiğinde mali açıdan çaresiz ve seçenekleri dışında. Bankayı ve çalışanlarını rehin aldığında, polisle gergin bir yüzleşmeye zemin hazırlar. Gerçek bir hikayeye dayanmaktadır.