/10

X-Men: Apocalypse izle

1980'li yıllarda X-Men, dünyayı tehdit eden ve dünyayı alt üst etmeye çalışan, çok güçlü, doğaüstü yeteneklere sahip bir mutant olan En Sabah Nur'u yenmesi insanların hayatı için çok önemlidir. filmlercehennemi.com.info keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 3,199
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Kan ve Altın izle (2023)

/10

Heinrich, kızına kavuşmak için her şeyi riske atan bir asker kaçağıdır. Kızına kavuşmak için yola çıkarken SS birimleri peşine düşer. SS, Heinrich'i bir ağaçta asılı bırakır. Ölümle karşı karşıya kalan Heinrich, Elsa adlı bir çiftçi tarafından kurtarılır. Ortak bir düşmana adalet getirmek için birlikte çalışmaya karar veren Heinrich ve Elsa, Yahudilere ait bir hazineyi bulmak için zorlu bir maceraya atılır.

Adalet 3 izle (2023)

/10

Bir hükümet suikastçısı olarak hayatından vazgeçtiğinden beri, Robert McCall geçmişte yaptığı korkunç şeyler için kendini affetmekte zorlanır ve mazlumlar adına adalet dağıtmakta garip bir rahatlık bulur.

Peter Pan & Wendy izle (2023)

/10

Filmde yatılı okuldan kaçmak isteyen genç kız Wendy Darling, büyümeyi reddeden Peter Pan ile tanışır. Kardeşlerini ve minik peri Tinkerbell'i alıp Peter'la büyülü Neverland'e seyahat ediyor. Orada kötü korsan Kaptan Hook ile tanışır ve hayatını sonsuza dek değiştirecek heyecan verici bir maceraya atılır.