/10

Gojoe izle

Bir kılıç ustası olan Benkei, bu zamana kadar bir çok kötüyle savaşmış ve profesyonelliği sayesinde onları alt etmeyi başarmıştır. Ancak artık yeni bir hayata atılan Benkei, Budizm inancını benimsemiştir. Bu inanç insan öldürmeyi yasakladığı için Benkei, artık bir savaşçı olmaktan çıkmıştır. Bu durumu fırsat bilen üç iblis, yıllardır bekledikleri fırsatı sonunda yakalamış ve saldırıya geçmiştir. İblisler acımasız saldırılarına devam ederken daha fazla sessiz kalamayan Benkei, yeminini bozarak iblisleri durdurmak için yola çıkacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 641
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Gold Run izle (2022)

/10

O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.

Bay Heineken’i Kaçırmak izle (2015)

/10

Filmde Hollandalı bira devi Heineken'in sahibi Alfred Freddy Heineken'in kaçırılma süreci ve fidye talebi anlatılıyor. Heineken'i efsanevi Galli aktör Anthony Hopkins canlandırıyor.

Til Death Do Us Part izle (2023)

/10

Evlenmek için acelesi davranmış ve doğru kişiyi seçememiş bir gelin, tüm masraflarını karşıladığı gösterişli düğün gecesinde korkunç bir gerçekle karşı karşıya kalmıştır. Damat ve onun yedi sağdıç arkadaşıyla başa çıkmak zorunda kalan gelin, hayatta kalmak için mücadele vermek zorundadır ve bu mücadele üzgün bir gelinin öfkesiyle acımasız bir hal alacaktır.