/10

Waking Madison izle

Çoklu kişilik bozukluğu yaşayan Madison, bu hastalığı yüzünden insanlarla olan ilişkisini kaybetmiş ve akıl sağlını giderek kaybetmeye başlamıştır. Henüz genç yaşlarında hayatının bu denli kötüye gitmesine artık dayanamayan Madison, doktorların çözüm bulamaması üzerine adeta mahvolmuştur. Ancak umudunu yitirmek istemeyen ve kendisini tedavi edebileceğini düşünen Madison, hayatını yeniden düzene sokabilmek için kendisini evine kilitleyerek dış dünya ile olan ilişkisini tamamen kesmiş ve kendisiyle mücadele etmeye başlamıştır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,138
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.