/10

Transformers izle

Decepticonlar, Autobot gezegenine acımasız bir saldırı düzenlemiştir. Bu saldırının ardından Autobotlar, başka gezegenlere giderek saklanmışlardır. Amaçları doğru zaman geldiğinde sihirli küpü kullanarak Decepticonlar'ı yenmektir. Bu sırada BumbleBee dünyaya gitmiştir ve Sam'le tanışmıştır. Gördükleri karşısında büyük bir şoka uğrayan Sam, gerçekleri öğrendiğinde ve barış için Decepticonlar'ın yok edilmesine yardım edecektir. Decepticonlar küpü ele geçirmek için dünyaya gelecek, Autobot ise insanları ve gezegenlerini kurtarmak için Decepticonlarla burada savaşacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 597
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Roadkill izle (2011)

/10

Kate ve kardeşi Joel ile beş yakın arkadaşları, karavana atlar ve uzun ve eğlenceli bir yolculuğa çıkarlar. Ancak kaza geçirirler ve bu olay, macerayı kabus haline getirir. Devasa bir kuş olan Simuroc, Kate ve arkadaşlarını takip etmektedir. Ağaçlık bir alanda sıkışan gençler, bu yırtıcı hayvanın avı haline gelirler.

Maviliklere Doğru 2 izle (2009)

/10

Sebastian (Chris Carmack) ve Dani (Laura Vandervoort), su altında rehberlik yapmak ve yardımcı olmak için işe alınan dalgıç çiftidir, ancak bilmeden kendilerini heyecanlı bir maceranın içinde bulurlar ve büyük bir para karşılığında çalışırlar.

Maviliklere Doğru izle (2005)

/10

Dört genç dalgıç, Bahamalar'da efsanevi bir hazinenin peşine düşmeye karar verir. Rivayete göre, yıllardır denizin derinliklerinde duran bir batının içinde değerli altınlar bulunmaktadır. Bu büyüleyici servete sahip olma arzusu gençleri harekete geçirir. Onları derin sulardaki heyecan dolu bir maceranın içine sürükler. Zira karşılarına çıkacak sürprizler yalnızca altınlarla sınırlı değildir...