/10

Transformers izle

Decepticonlar, Autobot gezegenine acımasız bir saldırı düzenlemiştir. Bu saldırının ardından Autobotlar, başka gezegenlere giderek saklanmışlardır. Amaçları doğru zaman geldiğinde sihirli küpü kullanarak Decepticonlar'ı yenmektir. Bu sırada BumbleBee dünyaya gitmiştir ve Sam'le tanışmıştır. Gördükleri karşısında büyük bir şoka uğrayan Sam, gerçekleri öğrendiğinde ve barış için Decepticonlar'ın yok edilmesine yardım edecektir. Decepticonlar küpü ele geçirmek için dünyaya gelecek, Autobot ise insanları ve gezegenlerini kurtarmak için Decepticonlarla burada savaşacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 513
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?

Altın Gol izle (2013)

/10

Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda oldukça başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace bir maçı kaybettiğinde bunu hırsa dönüştürür. Yıllar geçer ve Ace ünlü bir futbolcu olarak şehrine döner. Yaptığı maçın intikamını almak için tüm şehri stadyuma çevirecektir. Amadeo'nun langırt oynadığı bir barda başlıyor. O anda küçük tilt oyuncuları sihirli bir şekilde canlanır ve Ace ile birlikte şehri kurtarmak için Amadeo'ya hayatının oyununda yardım etmeye çalışırlar...

Gold Run izle (2022)

/10

O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.