/10

Matilda Müzikali izle

Wormwood ailesinin kızı Matilda çok zeki bir kızdır. Matilda'ya göre ailesi onun gerçek bir baş belası olduğuna inansa da, o tam tersi. İnsanları dolandırarak para kazanan Bay ve Bayan Wormwood, günlerini televizyon karşısında şekerleme yaparak geçirmektedir. Her şeyi kendi başına öğrenebilen Matilda, evde kötü ebeveynleri ve okulda korkunç bir müdürle uğraşmak zorundadır. Matilda, sınıf arkadaşlarının desteği ve sınırsız hayal gücüyle kaderini değiştirmeye çalışır.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 136
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:
Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
4 Tetikçi izle (2022)

/10

Dört emekli tetikçi, gizemli bir katili arayan dürüst bir polisle tanışır, emekliliğe veda eder ve yeniden bir maceraya atılır.

Esrarengiz Canavar izle (2022)

/10

Norveç dağlarında meydana gelen bir patlama eski bir trolü uyandırdıktan sonra, cesur bir paleontolog, trolün ortalığı kasıp kavurmasına ve ölüme yol açmasını engellemekle görevlendirilir.

When You Finish Saving the World izle (2023)

/10

Babalığı keşfeden genç Nathan, dünyadaki ve romantik ilişkisindeki yerini bulmaya çalışan üniversite öğrencisi Rachel ve köklerini arayan genç Ziggy'nin hayatlarına odaklanan film, büyümenin inceliklerini araştırıyor. , çocuk sahibi olmak ve uyum sağlamak.