/10

Transformers 5 izle

Autobotlara ihanet eden insanlar, büyük bir hata yaptıklarının farkına varmışlardır. Ancak bu birçok değişimi de beraberinde getirmiştir. Optimus Prime, artık insanları korumak için savaşmayı bırakarak gitmiştir. Geriye kalan Autobotlar ise bir başlarına insanlarla kalmışlardır. Bu durum Decepticon'lar için büyük bir şanstır. Hem insanları hemde son kalan autobotları öldürmeyi planlayan Decepticon'lar, ellerindeki tüm güçlerle dünyaya saldırmaya başlamışlardır. Bu yüzden insanlar ve autobotlar birlikte aynı safta yer alarak dünyayı kurtarmak için zorlu bir savunma yapmaya çalışacaklardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 656
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

İç Savaş izle (2024)

/10

Amerika Birleşik Devletleri'nin çöküşünün eşiğinde geçen ve yerleşik gazetecilerin büyük bir hikaye anlatmak için yarıştığı bir yakın gelecekte geçen bir film olan "İç Savaş".

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.