/10

The Unfamiliar izle

İngiliz Ordusunda görev yapan askeri hekim Izzy, görevini tamamlamış ve evine dönmüştür. Çocukları ve kocasına kavuşan Izzy, artık güzel zaman geçireceğini düşünmektedir. Ancak sürekli halüsinasyon görmeyen başlayan Izzy, savaş travması geçirdiğini ve stres bozukluğu yaşadığını düşünür. Ama halüsinasyolar güç geçtikçe daha korkunç ve dayanılmaz bir hal almaya başlamıştır. Akıl sağlığını yitirmeyen başlayan Izzy, korkunç bir karanlığın ortasındadır ve kötü niyetli ruhani bir varlık tarafından tehdit edilmektedir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 597
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Arınma izle (2024)

/10

Amerikalı rahibe Cecilia, İtalya'daki büyüleyici bir manastıra davet edilir. Kendisine sıcak bir şekilde karşılanır ancak mekânın arkasındaki karanlık ve ürkütücü sırları keşfetmeye başlar. Yeni evi, korkunç ve anlatılamaz dehşetlerle dolu bir kabusa dönüşür.