/10

Ben, Earl ve Ölen Kız izle

Greg, sıradan ve rutin bir lise hayatına sahiptir. Kimseyle sıkı dost, kimseyle azılı bir düşman gibi olmamakta ve herkese mesafeli davranmaktadır. Greg'in tek derdi sakin bir şekilde liseyi bitirmektir. Greg, çocukluktan beli Earl ile arkadaştır ve birlikte güzel vakit geçirerek ufak amatör videolar çekmektedirler. Greg ve Earl'in kendilerinden başka kimseleri ve sadece yapmayı zevk aldığı şeyleri yapmaktadırlar. Ancak bir gün annesinin arkadaşının asosyal kızı Rachel, kanserdir ve Greg onunla arkadaş olmaya zorlanır. Daha sonra üçlü bir arkadaş haline gelen Greg, Earl ve Rachel'in hayatı değişmeye başlamıştır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 504
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Argylle: Gizli Casus izle (2024)

/10

Hafıza kaybı olan bir yazar, zamanla anılarını hatırlayarak Argylle adını ve eskiden dünya çapında bir casus olduğunu keşfeder. Bu durumun ardından Argylle, kendini dünyayı dolaşmasına yol açacak bir maceranın içinde bulur.

Ricky Stanicky izle (2024)

/10

Üç genç, eğlence arayışında oldukları mahalledeki bir evi ateşe verir ve suçu Ricky Stanicky adında sahte bir karakterin üzerine atar. 20 yıl sonra, eşlerinin Stanicky ile tanışmak istemesi üzerine, gençler yıllar önce yaptıkları eylemle yüzleşmek zorunda kalır ve işsiz bir oyuncuyla anlaşırlar.