/10

The Postcard Killings izle

New York'lu bir dedektifin, hayatta sahip olduğu sadece kızı ve işi vardır. Dedektif, kızını evlendirmiş ve kocasıyla beraber Londra'ya balayına göndermiştir. Ancak balayında korkunç bir suikaste kurban giden genk kız, acımasızca öldürülmüştür. Bu olayın ardından büyük bir çöküş yaşayan dedektif, katilleri bulmak için yola çıkar. Londra'ya ulaştığında hiç vakit kaybetmeden işe koyulan ve araştırmalara başlayan dedektif, aynı kızı gibi balayına çıkan başka çiftleri de öldürdüğünü öğrenir. Hem bu cinayetlerin durması hemde kızının intikamını almak için bir gazetecinin çalışmalarına devam eder. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 498
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Iron Claw izle (2023)

/10

Baba Fritz Von Erich, başarılı bir güreşçi olmasının yanı sıra, oğullarını da zirveye taşımak için despot ve zalim yöntemler kullanarak, ailenin çalkantılı zamanlarda büyük güçlüklerle yüzleşmek zorunda kalmasına neden olur. Şampiyon kardeşler sporda başarıya doğru ilerlerken aileleri de büyük sınavlardan geçer.

Girl, Interrupted izle (1999)

/10

"Ailesinden ayrılarak Borderline kişilik bozukluğu teşhisi konulan genç yazar adayı Susanna Kaysen, "Claymoore" psikiyatri kliniğine yerleştirilir ve buradaki personel ile hastalar arasındaki duygusal ve etkileyici ilişkinin hikayesini anlatan film, yazar Susanna Kaysen'in aynı adlı romanından uyarlanmıştır."

War Dogs izle (2016)

/10

Miami'de yaşayan iki yakın arkadaş Efraim Diveroli ve David Packouz, genç yaşlarına rağmen küçük işletmelerin Amerikan Ordu ihalelerine katılmalarını sağlayan bir fırsatı değerlendirir ve önemli miktarda para kazanırlar. Ancak Afganistan Ordusu'nu silahlandırmak için aldıkları 300 milyon dolarlık ihale, dikkatleri üzerlerine çeker ve karanlık işlerle yüzleşmelerine ve tehlikeli maceralara atılmalarına yol açar.