/10

The Postcard Killings izle

New York'lu bir dedektifin, hayatta sahip olduğu sadece kızı ve işi vardır. Dedektif, kızını evlendirmiş ve kocasıyla beraber Londra'ya balayına göndermiştir. Ancak balayında korkunç bir suikaste kurban giden genk kız, acımasızca öldürülmüştür. Bu olayın ardından büyük bir çöküş yaşayan dedektif, katilleri bulmak için yola çıkar. Londra'ya ulaştığında hiç vakit kaybetmeden işe koyulan ve araştırmalara başlayan dedektif, aynı kızı gibi balayına çıkan başka çiftleri de öldürdüğünü öğrenir. Hem bu cinayetlerin durması hemde kızının intikamını almak için bir gazetecinin çalışmalarına devam eder. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 423
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Utanç izle (2011)

/10

Brandon Sullivan, cinsel dürtülerini kontrol edemeyen otuz yaşında bir New York'ludur. Brandon'ın iş, ev ve barlardan oluşan monoton hayatı, fahişeler ve porno filmlerle iç içe geçmiştir. İnatçı kız kardeşi Sissy'nin birkaç günlüğüne evine gelmesiyle hayatı bir anda altüst olur.

Ahlaksız Teklif izle (1993)

/10

Zor günler geçiren Diana ve David Murphy şanslarını denemek için Las Vegas'a gelirler. Milyarder John Gage ile tanışmaları ve aldıkları teklif sayesinde kötü günlerini unutabilecekler. Bu 1 milyon dolarlık anlaşmanın bedeli Diana'yla geçirilecek bir gece. Sorunlara oldukça basit ve kolay bir çözüm gibi görünen bu teklif, çifti aşk ve sadakat konusunda ciddi sorulara sürükleyecektir. Başarılı yönetmen Adrian Lyne'den ahlaki değerleri masaya yatıran bir film.

Sliver izle (1993)

/10

Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.