/10

Hain izle

Sicilya mafyasının gözü kara bir gangsteri olan Tommaso Buscetta, mafya içerisinde önemli ve gizli bir çok olaya ve sistemin nasıl işlediğine tanıklık etmiştir. İlerleyen zamanlarda ailesinden bazılarının kendi mafyası tarafından öldürülmesinin ardından Tommaso, riskli bir karar vererek kendi mafyasını karşısına almıştır. Yetkililer ile iş birliği yaparak muhbirlik eden Tommaso, devlete sığınarak Sicilya mafyasını çökertmek ve ailesinin intikamını almak için mücadeleye başlamıştır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 661
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Baskın izle (2012)

/10

Film, özel bir timin, şehir merkezinden uzak bir mahalledeki bir apartmanda uyuşturucu satıcısını yakalamak için baskın düzenlemesiyle başlar. Ancak, her katı psikopatlar, katiller, çeteler ve hırsızlar için sığınak haline gelmiş bu binaya daha önce hiç girilmemiştir. Alarm verilir verilmez ışıklar söner ve çıkışlar kapatılır. Baskına uğrayan polisler kısa sürede kuşatılır ve acımasızca öldürülür. Sadece birkaç polis hayatta kalır ve binada mahsur kalırlar. Hayatta kalmak için en üst kata ulaşmaları gerekmektedir. Binanın her katı, ayrı bir cehennemi temsil eder ve yızyılın savaşı başlar.

Red Right Hand izle (2024)

/10

Cash, dürüst bir yaşam sürmeye çalışırken, acımasız bir suç patronu tarafından yeniden suç dünyasına çekilmek istenir. Ailesini ve evini korumak için her türlü fedakarlığı yapmaya kararlı olan Cash, bu uğurda ölüme meydan okumaktan çekinmeyecektir. Tehlikeli ve zorlu bir mücadeleye girişen Cash, içindeki gücü keşfederken sevdiklerini koruma mücadelesi verir.