/10

The Keeper izle

2. Dünya Savaşı tüm dünyada büyük bir acı ve karışıklığa sebep olmuştur. Savaş başlamadan önce iyi bir kalesi olan Trautmann, bir Alman vatandaşı olduğu için isteksiz de olsa zorla orduya alınmıştır. İngilizlere saldıran orduda görev alan Trautmann, yenilgiler ardından İngilizlere esir düşmüştür. İngilizler, Trautmann'ın kalecilik yeteneklerini kullanmak için bir spor takımında görev vermiştir. Tüm olumsuz eleştirilere ve düşmanlığa rağmen işini hakkıyla yapan Trautmann, İngiliz bir kız olan Margaret ile tanışmıştır ve aralarında kuvvetli bir bağ oluşmuştur. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 2,759
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Ne Dilediğine Dikkat Et izle (2015)

/10

Bir yatırım bankacısının ünlü karısıyla ilişki yaşayan bir dolandırıcı, şantaj yaparak para almaya çalışır ve pazarlık ettiğinden fazlasını elde eder. Ancak, planları beklediği gibi gitmeyecektir.

The Red Baron izle (2008)

/10

Film, 1. Dünya Savaşı'nda Alman Hava Kuvvetleri'nde Kızıl Baron olarak ünlenen Manfred von Richthofen'in gerçek hayat hikayesinden ilham alıyor. En ünlü, en cesur pilotlardan biri olan Kızıl Baron, savaşta elde ettiği zaferlerle efsaneleşir ve yaralandıktan sonra hemşire Kate'e aşık olur.

The Road izle (2009)

/10

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın sinema uyarlaması olan bu film, güçlü bir oyuncu kadrosuyla birlikte en çok satan kitabın gölgesinde kalmayacak gibi görünüyor. Amerika'nın ateşler içinde kalan bir atmosferde geçen filmde, bir baba ve oğulun Amerika'nın kıyılarına doğru bir yolculuk yapması anlatılıyor. Basit bir tüfekle tehlikeli hava koşullarında bilmedikleri bir yeri bulma çabalarına haydutlar da eklenince macera daha da zorlaşıyor. Bu film, bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western tarzından da etkiler taşıyor.