/10

The Keeper izle

2. Dünya Savaşı tüm dünyada büyük bir acı ve karışıklığa sebep olmuştur. Savaş başlamadan önce iyi bir kalesi olan Trautmann, bir Alman vatandaşı olduğu için isteksiz de olsa zorla orduya alınmıştır. İngilizlere saldıran orduda görev alan Trautmann, yenilgiler ardından İngilizlere esir düşmüştür. İngilizler, Trautmann'ın kalecilik yeteneklerini kullanmak için bir spor takımında görev vermiştir. Tüm olumsuz eleştirilere ve düşmanlığa rağmen işini hakkıyla yapan Trautmann, İngiliz bir kız olan Margaret ile tanışmıştır ve aralarında kuvvetli bir bağ oluşmuştur. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 2,712
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Suç Çetesi izle (2013)

/10

1949 Los Angeles şehri acımasız ve doğuştan sahtekar Mickey Cohen'in hakimiyeti altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek başına yapan Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında hiç kimse onunla karşı karşıya gelmeye cesaret edemezken dışarıdan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara ve Jerry Wooters, Cohen'in planlarını altüst edebilecekler mi?

Sleeping Dogs izle (2024)

/10

Alzheimer tedavisi için son teknoloji kullanılarak çalışmalar yapan Roy Freeman, hafıza kaybı yaşayan bir profesörün esrarengiz cinayetini çözmek üzere eski bir dava dosyasını açar. Hafızasını geri kazanmaya çalışan Freeman, eski ortağını da yanına alarak gerçeği aydınlatmaya çalışır. İkili, sır dolu bir öyküyü çözmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkar ve Freeman korkutucu gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.