/10

John Rambo izle

İç savaşın sürdüğü Tayland'da, silahlı isyancılar yerel halkın canını tehdit etmekte ve yardım için çalışmaya gelen bir grup Hindistanlı işçiyi esir almaktadır. O bölgenin özgürlüğünü sağlamak ve insanları başlarındaki bu tehditten kurtarmak isteyen Rambo, işe koyulacaktır. Ancak isyancıların sayıları çok fazladır ve Rambo bu işin altından tek başına kalkamayacaktır. Bu yüzden seçkin paralı askerlerden oluşan bir ekip oluşturan Rambo, insanları kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 502
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Kidnapping Stella izle (2019)

/10

Kaçıranların zengin hedefi olan Stella, sıradan bir kamyonetle kaçırıldı ve ses geçirmez bir odada tutuldu. Ancak onu kaçıranlar bir şeyi hesaba katmayı unutmuşlardı; o da Stella'nın hayatta kalma içgüdüsüydü. Maskeli adam kaçıranların planını bozması gereken kişi de kurbanın ta kendisiydi.

Zwartboek izle (2006)

/10

Almanya'da yaşamın Yahudiler için kabusa dönüştüğü yıllarda Yahudi şarkıcı Rachel Steinn, korkunç baskılardan kaçmak için ülkeyi terk etmeye karar verdi. Ne yazık ki Hollanda'ya kaçak olarak bindiği tekne Almanlar tarafından durdurulacak. Teknedeki herkes öldürülse de Rachel şans eseri kaçar. Ülkeyi terk edemeyen Rachel'ın elinde tek bir seçenek kalıyor: direnişe katılmak! Ellis de Vries adıyla direniş gruplarının önemli isimlerinden biri haline gelecek.RoboCop ve Basic Instinct gibi filmlerin de yönetmenliğini yapan Paul Verhoeven, şimdi Dünya'da yaşanan gerçek trajedilerden biriyle karşı karşıya. Savaş II.

Gold Run izle (2022)

/10

O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.