/10

The Balkan Line izle

1999 yılında NATO, bir zamanlar Yugoslavya'ya toprağı olan Kosova'yi acımasızca bombalamaya başlamıştır. Bu olayın ardından Yugoslavya ordusu, Kosova bölgesini terk ederek oradaki Sırp halkı kendi başına bırakmıştır. Bu sayede Kosova Kurtuluş Ordusu olarak bilinen Arnavut gerillalar sonunda isteklerine ulaşarak Kosova'yı kontrol altına almıştır. Rusya bölge halkının güvenliği için Kosova'ya asker indirmek istemektedir ancak tüm bölge Arnavut gerillaların kontrolündedir. Bölgede kalmış küçük bir grup asker, Rusların gelebilmesi için gerillalarla dolu havaalanını temizlemek zorunda kalır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,902
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.

Land of Bad izle (2024)

/10

Acemi hava trafik kontrolörü Kinney, Filipinler'de bir göreve katılmış bir Delta Force ekibine dahil edilir. Ekip silahsız tuzağa düştüğünde, hayatta kalmak için tek şansları olan Hava Kuvvetleri insansız hava aracı pilotu Reaper'ın becerilerini kullanmak zorunda kalırlar.

Baskın izle (2012)

/10

Film, özel bir timin, şehir merkezinden uzak bir mahalledeki bir apartmanda uyuşturucu satıcısını yakalamak için baskın düzenlemesiyle başlar. Ancak, her katı psikopatlar, katiller, çeteler ve hırsızlar için sığınak haline gelmiş bu binaya daha önce hiç girilmemiştir. Alarm verilir verilmez ışıklar söner ve çıkışlar kapatılır. Baskına uğrayan polisler kısa sürede kuşatılır ve acımasızca öldürülür. Sadece birkaç polis hayatta kalır ve binada mahsur kalırlar. Hayatta kalmak için en üst kata ulaşmaları gerekmektedir. Binanın her katı, ayrı bir cehennemi temsil eder ve yızyılın savaşı başlar.