/10

You’re Not Alone izle

Evlerini ve yaşam tarzlarını değiştiren yalnız bir anne ve kızı, eskisinden farklı bir hayata başlamışlardır. Genç anne, hayatlarını tekrar düzene sokmak ve kızına iyi bir hayat sunabilmek için tüm gücüyle çabalamaktadır. Ancak kısa süre içerisinde yeni evlerinden karanlık bir güçle karşı karşıya kalacaklardır. Evde bulunan gizemli bir varlık, anne ve küçük kızına acımasızca saldırmaya başlamasıyla birlikte işler akıl almaz bir boyuta taşınacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 779
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Sliver izle (1993)

/10

Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.

Taciz izle (1994)

/10

Michael Crichton'un romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından "taciz edilen" ve ardından şantaja uğrayan bir adamın bu durumdan kurtulmak için gösterdiği "umutsuz" çabanın öyküsünü anlatıyor.

Kidnapping Stella izle (2019)

/10

Kaçıranların zengin hedefi olan Stella, sıradan bir kamyonetle kaçırıldı ve ses geçirmez bir odada tutuldu. Ancak onu kaçıranlar bir şeyi hesaba katmayı unutmuşlardı; o da Stella'nın hayatta kalma içgüdüsüydü. Maskeli adam kaçıranların planını bozması gereken kişi de kurbanın ta kendisiydi.