/10

Sürprizli Gece izle

İki kardeş, anne ve babalarının gece silahlı adamlar tarafından kaçırıldığını öğrenir. Annelerinin geride bıraktığı izlerle işe başlayan iki kardeş, arkadaşlarıyla birlikte annelerini ve babalarını bulmak için maceraya atılacaktır. Zamanla hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını fark eden çocuklar, annelerinin eski bir hırsız olduğunu öğrenirler. Eskiden büyük bir hırsız çetesiyle birlikte çalışan anneleri, son bir iş için yardım etmek üzere kaçırılmıştır. Dört çocuk, başlarını hiç bekledikleri bir belaya sokarak ailelerini kurtarmak için aksiyon dolu bir olayı çözmeye çalışacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 862
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

İç Savaş izle (2024)

/10

Amerika Birleşik Devletleri'nin çöküşünün eşiğinde geçen ve yerleşik gazetecilerin büyük bir hikaye anlatmak için yarıştığı bir yakın gelecekte geçen bir film olan "İç Savaş".

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.