/10

İtalyan Usulü Aşk izle

Leo ve Nikki, birbirlerini ilk gördüğünde aralarında sıkı bir ilişki oluşmuştur. Birbirlerine aşık olan Leo ve Nikki'nin arasında çok büyük bir sorun vardır. Çünkü iki tarafından ailesi de başarılı iki pizzacıdır ve birbirlerini en büyük rakipleridir. Bu iki aile birbirlerinden hiç haz etmiyor ve aralarında sürekli çekişmeler yaşanıyordur. Bu sorun karşısında ilişkilerini yaşayamayan ve evlenmek için önlerinde büyük bir sorun olan Leo ve Nikki, tüm bu sorunların üstesinden gelmek için mücadele edecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 591
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Dokuz Buçuk Hafta izle (1986)

/10

Elizabeth New York'ta bir sanat galerisinde çalışıyor. Bir gün Wall Street'in gerçek kurdu John tarafından baştan çıkarılır. Bu baştan çıkarma sayesinde dokuz buçuk hafta sürecek bir ilişki başlayacak. Bu ilişki sırasında Elizabeth sınırlarını zorlayacak ve John'un aradığı doğru adam olup olmadığını merak edecektir.

Yerinde Olsam izle (2005)

/10

"Ben Olsaydım" sadece ayakkabı numaralarıyla birleşen iki kardeşin inanılmaz neşeli ve yürek burkan hikayesini anlatıyor. Maggie ve Rose Feller, siyah ve beyaz kadar farklı, kendi tarzları ve hedefleri olan iki kız kardeştir. Maggie gerçek bir parti kızıdır. Liseden mezun olduktan sonra birçok iş değiştirdi ve tek yeteneğinin karşı cins üzerinde yarattığı etki olduğuna inanıyor. Rose, Princeton'da eğitim görmüş bir avukattır. Philadelphia'nın en büyük hukuk firmalarından birinin güzelce döşenmiş bir ofisinde çalışıyor. Güzel bir evi var ama dış dünyayla arası pek iyi değil, sürekli şikayet ediyor. İki kız kardeş birlikte seyahat edecek, birbirlerine saygı duymayı öğrenecek ve yeniden kardeş olacaklar. Yolun sonunda öldüğünü zannettikleri büyükannelerine ulaşacaklar ve ondan büyük hayat dersleri alacaklar...

The Human Stain izle (2003)

/10

Coleman Silk, ABD'nin en prestijli üniversitelerinden birinde seçkin bir kariyere sahip seçkin bir profesördür. Bir temizlikçi kadınla olan evlilik dışı ilişkisi gün yüzüne çıkınca, 50 yıldır en yakınlarından bile sakladığı sırlar ortaya çıkar ve hayatı alt üst olur.Arkadaşı yazar Nathan Zuckerman, Silk'in ilişkisine odaklandığında, tüm bu sırların yavaş yavaş ortaya çıkarılması ve keşfedilmesi gerekiyor. İpek'in bilinenden çok farklı bir kişisel geçmişi olduğu çarpıcı bir şekilde ortaya çıkıyor.