/10

İtalyan Usulü Aşk izle

Leo ve Nikki, birbirlerini ilk gördüğünde aralarında sıkı bir ilişki oluşmuştur. Birbirlerine aşık olan Leo ve Nikki'nin arasında çok büyük bir sorun vardır. Çünkü iki tarafından ailesi de başarılı iki pizzacıdır ve birbirlerini en büyük rakipleridir. Bu iki aile birbirlerinden hiç haz etmiyor ve aralarında sürekli çekişmeler yaşanıyordur. Bu sorun karşısında ilişkilerini yaşayamayan ve evlenmek için önlerinde büyük bir sorun olan Leo ve Nikki, tüm bu sorunların üstesinden gelmek için mücadele edecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 679
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Atonement izle (2007)

/10

1935 yazının en sıcak günlerinde, on üç yaşındaki Briony Tallis ablası Cecilia ve hizmetçilerinin oğlu Robbie'nin gizlice flörtleşirken onları izler. Çocukça zihninde yanlış anlama üzerine büyük bir trajediye neden olacak olaylar zinciri başlar. Bu noktadan sonra, kaderleri trajik bir şekilde birbirine bağlanmış bu üç insan, hak etmedikleri bir kefaretin farklı yönlerde kurbanı olacaklardır.

Aşk Dersi izle (2009)

/10

1961 yılında, Beatles öncesi dönemde, savaş sonrası Londra'sında geçmektedir. 16 yaşında bir genç kız olan Jenny, banliyödeki Twickenham'da yaşayan zeki ve çekici bir genç kızdır. Kadınlığa adım atmanın eşiğindedir. Jenny, odasında Juliette Greco şarkıları söyleyerek, daha özgür bir hayatın ve Gauloise kokusunun hayalini kurmaktadır. Bir yağmurlu sabah, Jenny'nin rutin hayatı, 30'lu yaşlarında "uygunsuz" bir aşık olan David'in gelmesiyle altüst olur. Jenny parlak bir öğrencidir ve Oxford'da okuma hakkı kazanmıştır. Ancak, karizmatik ve kendinden yaşça büyük bir adamın cazip teklifi ve hayatı arasında gidip gelmektedir.

Penceremden izle (2022)

/10

Raquel adındaki genç bir kadın, yakışıklı komşusu Ares'e kalbini kaptırır. Duygularını kimseyle paylaşmayan Raquel, çocukluğundan beri Ares'le hiç konuşmamıştır. Utangaç bir genç olan Raquel, Ares'i yalnızca gizlice izlemekle yetinir. Ancak artık Ares'i kendisine aşık etmeye karar verir ve harekete geçer.