/10

İtalyan Usulü Aşk izle

Leo ve Nikki, birbirlerini ilk gördüğünde aralarında sıkı bir ilişki oluşmuştur. Birbirlerine aşık olan Leo ve Nikki'nin arasında çok büyük bir sorun vardır. Çünkü iki tarafından ailesi de başarılı iki pizzacıdır ve birbirlerini en büyük rakipleridir. Bu iki aile birbirlerinden hiç haz etmiyor ve aralarında sürekli çekişmeler yaşanıyordur. Bu sorun karşısında ilişkilerini yaşayamayan ve evlenmek için önlerinde büyük bir sorun olan Leo ve Nikki, tüm bu sorunların üstesinden gelmek için mücadele edecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 515
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Aşkın İzleri izle (2012)

/10

American Neil, Paris'te tanıştığı güzel ve hayat dolu Marina ile tutkulu bir ilişkiye başlar. Marina, aşkı için yıllarca yalnız kalarak kurmaya çalıştığı hayatı geride bırakır ve Neil ile yeni bir hayata başlamak için Amerika'ya taşınır. Ancak bir süre sonra Paris'teki büyük aşkları onlara uzak bir anı gibi gelmeye başlar. Bu sırada Neil, çocukluk aşkı Jane ile tanışır. Neil bu ikileme düştükten sonra bencilce Marina'yı terk eder. Aşk, bağlılık, ihanet ve fedakarlık gibi kavramları sorgulayan Yalnızlığı giderek artan Marina, inancı konusunda şüpheleri olan Peder Quintana ile görüşerek hayatındaki soru işaretlerini çözmeye çalışacaktır. Zamanla, hem Marina hem de Quintana aşk ve aşk hayatlarını sorgulayacak ve aşkın başka bir biçimde var olup olamayacağını merak edecekler.

My Policeman izle (2022)

/10

Yasak aşk ve değişen sosyal normların ayrıntılı bir hikayesi olan Polisim, polis memuru Tom, öğretmen Marion ve müze küratörü Patrick arasındaki çatışmayı anlatıyor. Kırk yıla yayılan bir aşk üçgenini anlatıyor.

Lizbon’a Gece Treni izle (2013)

/10

Raimund, düzenli ama monoton hayatına alışmış bir Latince öğretmenidir. Nehre atlamak üzere olan kırmızı paltolu bir kadını kurtardığında, kadın onun hayatını kurtarır. Kadının binmesi gereken trene bindiğinde kendini Lizbon'da, kadının okuduğu kitabın yazarının arkasında bulur. Raimund takıntılı bir dedektif gibi parçaları bir araya getirirken, Salazar'ın 1970'lerin faşist Lizbon'unda bir dostluk, ihanet, baskı ve devrim hikayesi yaratır.Pascal Mercier'in uluslararası çok satan kitabından Lizbon'a Gece Treni'nden uyarlanan, bir dedektif gizemi, romantik bir dramdır. ülkeler ve tarih arasında yolculuk yapan.