/10

Sıradan Bir Adam izle

Sıradan, gelmişi ve geçmişi olmayan bir adam, Sri Lanka'nın Kolombo şehrinde insan yoğunluğunun çok olduğu bölgelere bomba yerleştirir. Askeri yönetimi hapiste yatan bir grup teröristin serbest bırakılması üzerine tehdit eder. Olan biteni soruşturmaya başlayan yönetim, ilk başlarda bu duruma inanmazlar ve anlaşma olmayacağını bildirirler. Ancak böyle bir işe kalkışacak birisi işini profesyonelce yapmalıdır ve adam şehrin ortasındaki polis karakoluna yerleştirdiği bombayı göz payı vermek amacıyla ifşa eder. Olayların ciddileşmesinin ardında yetkililer ve saldırgan arasında büyük bir hesaplaşma başlar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 634
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Çin Falı izle (2012)

/10

Jackie Chan tarafından yazılan ve yönetilen, Hong Kong / Çin ortak yapımı olan Chinese Zodiac, çok sevdiğimiz bir film. Başrollerde Jackie Chan'in yanı sıra Oliver Platt, Caitlin Dechelle, Steven Dasz, Kenny G, Andrew Dasz ve Alaa Safi yer alıyor. Hikaye, Asian Hawk'un (Jackie Chan) dünyayı kurtarmak için bronzdan yapılmış 12 hayvan başını aramasını konu alıyor. Chinese Zodiac, 58 yaşındaki Jackie Chan'in rol aldığı son aksiyon filmi olacak. Chan, yaş, güvenlik ve aile gibi faktörleri sebep olarak göstermiştir. Çekimler 5 farklı ülkede, toplam 10 şehirde bir yıl sürmüş, hazırlık aşaması ise yedi yıl alıyor. Jackie Chan, Chinese Zodiac'ta dövüş koreografisi, yazarlık, yönetmenlik, yapımcılık ve oyunculuk gibi her şeyde görev almıştır. Bu yüzden Chan'in bu filmi "kariyerimin en önemli projesi" olarak nitelendirmesi boşuna değildir...