/10

Sıradan Bir Adam izle

Sıradan, gelmişi ve geçmişi olmayan bir adam, Sri Lanka'nın Kolombo şehrinde insan yoğunluğunun çok olduğu bölgelere bomba yerleştirir. Askeri yönetimi hapiste yatan bir grup teröristin serbest bırakılması üzerine tehdit eder. Olan biteni soruşturmaya başlayan yönetim, ilk başlarda bu duruma inanmazlar ve anlaşma olmayacağını bildirirler. Ancak böyle bir işe kalkışacak birisi işini profesyonelce yapmalıdır ve adam şehrin ortasındaki polis karakoluna yerleştirdiği bombayı göz payı vermek amacıyla ifşa eder. Olayların ciddileşmesinin ardında yetkililer ve saldırgan arasında büyük bir hesaplaşma başlar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 590
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.