/10

Black Bear izle

Korkunç bir depresyonda olan bir film yapımcısı, bulunduğu bunaltıcı durumdan kurtulmak için arkadaşlarının göl kenarındaki kır evinde ufak bir tatile çıkar. Bu tatilde kafasını dinlemek ve çıkmaza doğru ilerleyen kötü kariyerini unutmaya çalışacaktır. Ancak bu pek mümkün olmayacaktır. Bulunduğu kötü durumu daha da çirkinleştiren genç yapımcı, hayata karşı komedi dolu tepkiler vermeye başlayacak ve kendini giderek daha da zorlu bir çıkmaza sokacaktır. Onu teselli etmeye çalışan arkadaşları ise şaşırtıcı ve komik olaylarla karşı karşıya kalacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 854
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Argylle: Gizli Casus izle (2024)

/10

Hafıza kaybı olan bir yazar, zamanla anılarını hatırlayarak Argylle adını ve eskiden dünya çapında bir casus olduğunu keşfeder. Bu durumun ardından Argylle, kendini dünyayı dolaşmasına yol açacak bir maceranın içinde bulur.

Ricky Stanicky izle (2024)

/10

Üç genç, eğlence arayışında oldukları mahalledeki bir evi ateşe verir ve suçu Ricky Stanicky adında sahte bir karakterin üzerine atar. 20 yıl sonra, eşlerinin Stanicky ile tanışmak istemesi üzerine, gençler yıllar önce yaptıkları eylemle yüzleşmek zorunda kalır ve işsiz bir oyuncuyla anlaşırlar.