/10

Sihirli Oyuncaklar izle

Bir grup fantastik ve sevimli oyuncaklar, kendi hallerinde sıradan bir hayat yaşamaktadır. Ancak bir gün karşılarına büyük bir sorumluluk çıkagelmiştir. Bu sorumluluk beraberinde büyük bir risk açmıştır. Oyuncaklar ellerinden geleni yapmak için uzun ve aksiyon dolu bir maceraya atılacaklardır. Büyülü işlere karışacaklar ve hiç bilmedikleri diyarlarda yol alacaklardır. Bu büyük macera, beraberinde güzel dostluklar ve güzel günleri de getirecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 762
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Yazar:

  Yönetmen:

  Ülke:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Suncoast izle (2024)

  /10

  Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

  Anyone But You izle (2023)

  /10

  Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

  The Kitchen izle (2023)

  /10

  İzi, Londra'da bulunan son sosyal konutlardan biri olan Mutfak'tan kaçmak üzeredir, ancak genç Benji hayatına dahil olduğunda bir dizi zorlu kararlarla karşılaşmak zorundadır.