/10

Sihirli Oyuncaklar izle

Bir grup fantastik ve sevimli oyuncaklar, kendi hallerinde sıradan bir hayat yaşamaktadır. Ancak bir gün karşılarına büyük bir sorumluluk çıkagelmiştir. Bu sorumluluk beraberinde büyük bir risk açmıştır. Oyuncaklar ellerinden geleni yapmak için uzun ve aksiyon dolu bir maceraya atılacaklardır. Büyülü işlere karışacaklar ve hiç bilmedikleri diyarlarda yol alacaklardır. Bu büyük macera, beraberinde güzel dostluklar ve güzel günleri de getirecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 705
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Yazar:

  Yönetmen:

  Ülke:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Ateşli Festival: Mardi Gras izle (2011)

  /10

  Mezun olan üç öğrenci hayatta istediklerini başaramadı. Kızlarla anlaşamayan üç arkadaş, bu soruna kesin bir çözüm bulmak için dünyaca ünlü Mardi Gras festivaline gider. Burada gizlice Carmen Electra'nın odasına girmeyi başarırlar ve kendilerini bir anda kızlarla dolu bir festivalin ortasında bulurlar.

  Hayatımın En Kötü Gecesi izle (2014)

  /10

  Bir muhabirin haber spikeri olma hayali, tek gecelik bir ilişkinin ardından telefonsuz, arabasız, kimlik kartısız ve parasız kalmasıyla tehlikeye girer. Hayatının en önemli iş görüşmesiyle yüzleşmeden önce durumunu düzeltmek için yalnızca 8 saati vardır...

  Emeklilik Planı izle (2023)

  /10

  Ashley ve kızı Sarah, hayatlarını tehlikeye atan bir suç örgütüne bulaşınca, Sarah yardım edebilecek tek kişiye ulaşmaya çalışır: babasına. Ashley'nin görüşmediği babası Matt, Cayman Adaları'nda emekli bir plaj serserisinin hayatını yaşıyor. Adaya gidip Matt ile tanıştıklarında mafya babası Donnie ve Teğmen Bobo tarafından da kovalanırlar. Ashley, Sarah ve Matt gittikçe tehlikeli hale gelen bir ağa karışırken Ashley, babasının hakkında hiçbir şey bilmediği gizli bir geçmişe sahip olduğunu ve babasında göründüğünden çok daha fazlası olduğunu kısa sürede öğrenir.