/10

The Little Things izle

Ortaya çıkan bir seri katil, ardı arkası kesilmeyen cinayetler işlemeye başlamıştır. Şehirde acımasız bir katil kol gezerken polisler olayla ilgili soruşturma başlatmıştır. İşlenen cinayetlerin gizli bir gerçeği vardır ve bu gerçek katilin yakalanmasına neden olacaktır. Ancak geride hiç delil bırakmayan katil, profesyonel bir şekilde can almaya devam ederken iki tecrübeli sivil polis, bu katili yakalamak için çalışmalara başlamıştır. İki polis, yakalanması kolay olmayan katili durdurmak için her şeylerini ortaya koyacaktır. The Little Things izle. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 681
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Ne Dilediğine Dikkat Et izle (2015)

/10

Bir yatırım bankacısının ünlü karısıyla ilişki yaşayan bir dolandırıcı, şantaj yaparak para almaya çalışır ve pazarlık ettiğinden fazlasını elde eder. Ancak, planları beklediği gibi gitmeyecektir.

The Red Baron izle (2008)

/10

Film, 1. Dünya Savaşı'nda Alman Hava Kuvvetleri'nde Kızıl Baron olarak ünlenen Manfred von Richthofen'in gerçek hayat hikayesinden ilham alıyor. En ünlü, en cesur pilotlardan biri olan Kızıl Baron, savaşta elde ettiği zaferlerle efsaneleşir ve yaralandıktan sonra hemşire Kate'e aşık olur.

The Road izle (2009)

/10

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın sinema uyarlaması olan bu film, güçlü bir oyuncu kadrosuyla birlikte en çok satan kitabın gölgesinde kalmayacak gibi görünüyor. Amerika'nın ateşler içinde kalan bir atmosferde geçen filmde, bir baba ve oğulun Amerika'nın kıyılarına doğru bir yolculuk yapması anlatılıyor. Basit bir tüfekle tehlikeli hava koşullarında bilmedikleri bir yeri bulma çabalarına haydutlar da eklenince macera daha da zorlaşıyor. Bu film, bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western tarzından da etkiler taşıyor.