/10

Shaolin Tahta Adamlar izle

Mute, gözünün önünde babasının öldürülmesinin ardından kendisine intikam alacağına dair söz vermiştir. İntikamını alabilmek için usta öğretmenlerin bulunduğu Shaolin Tapınağı'nda eğitim almaya başlayan Mute, kendisini hazır hissettiğinde, intikamını alabilmek için yola koyulmuştur. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,067
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

İç Savaş izle (2024)

/10

Amerika Birleşik Devletleri'nin çöküşünün eşiğinde geçen ve yerleşik gazetecilerin büyük bir hikaye anlatmak için yarıştığı bir yakın gelecekte geçen bir film olan "İç Savaş".

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.