/10

Avanaklar Mangası izle

Birbirlerinden avanak üç arkadaş, kahraman olabilmek için Orta Doğuya barış götürmek üzere orduya katılırlar. Yedek askerler olarak orduda göreve atanan bu üç arkadaş, saçma bir karışıklık sonucunda Orta Doğu yerine Meksika'ya gitmişlerdir. Kendilerini bir anda büyük bir suç çetesine karşı savaşırken bulan bu üç arkadaş, şanslarını kullanarak zorlukların üstesinden gelmeye çalışacaklardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,037
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Büyük Açık izle (2015)

/10

Sektör dışından dört kişi, büyük bankaların, medyanın ve devletin görmezden geldiği küresel ekonomik çöküşün yaklaştığını fark edince akıllarına bir fikir gelir: Büyük Açık. İddialı yatırımları sayesinde, modern bankacılığın karanlık yüzüyle tanışırlar; artık herkesi ve her şeyi sorgulamak zorundadırlar.

Fair Game izle (1995)

/10

Max Kirkpatrick, KGB tarafından gönderilen bir hain ekipten koruduğu Kate McQuean'ı avukatıdır.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.