/10

Seviye 16 izle

Vivien ve Sofya, önceden çok yakın arkadaştı ancak aralarındaki ufak bir tartışma yüzünden bir daha birbirleriyle konuşmamışlardır. Vivien, yatılı bir okula verilir. Buradaki okul düzeninden hiç hoşlanmayan Vivien, bir şeylerin farklı olduğunu bilmektedir. Şans eseri yıllardır görüşmediği Sofya'da aynı yatılı okulda kalmaktadır. Sofya'da, Vivien gibi sürekli şüphelenmektedir. En sonunda aralarındaki küslüğü bitirerek birlikte hareket etmeye başlayan iki arkadaş, çok zaman geçmeden şüphelerinin doğru olduğunu öğrenir ve okulun korkunç planlarıyla karşılaşır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 621
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.

Land of Bad izle (2024)

/10

Acemi hava trafik kontrolörü Kinney, Filipinler'de bir göreve katılmış bir Delta Force ekibine dahil edilir. Ekip silahsız tuzağa düştüğünde, hayatta kalmak için tek şansları olan Hava Kuvvetleri insansız hava aracı pilotu Reaper'ın becerilerini kullanmak zorunda kalırlar.