/10

Seviye 16 izle

Vivien ve Sofya, önceden çok yakın arkadaştı ancak aralarındaki ufak bir tartışma yüzünden bir daha birbirleriyle konuşmamışlardır. Vivien, yatılı bir okula verilir. Buradaki okul düzeninden hiç hoşlanmayan Vivien, bir şeylerin farklı olduğunu bilmektedir. Şans eseri yıllardır görüşmediği Sofya'da aynı yatılı okulda kalmaktadır. Sofya'da, Vivien gibi sürekli şüphelenmektedir. En sonunda aralarındaki küslüğü bitirerek birlikte hareket etmeye başlayan iki arkadaş, çok zaman geçmeden şüphelerinin doğru olduğunu öğrenir ve okulun korkunç planlarıyla karşılaşır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 540
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Venedik Taciri izle (2004)

/10

16. yüzyıl Venedik'inde genç Bassanio, güzel Portia'nın kalbine giden yolu bulmaya kararlıdır. Ancak talipleri çok olan genç bir bayanı yakalamak için çıktığı yolculuk için paraya ihtiyacı vardır. Daha sonra tüccar arkadaşı Antonio'nun yanına gider. Ancak iyi niyetli bir adamın yolculuk sırasında tüm parası gemilerine bağlanır. Arkadaşına yardım etmeye kararlı olan Antonio, faizsiz kredi verdiği için nefret ettiği Yahudi tefeci Shylock'a başvurmak zorunda kalır. İntikam zamanının geldiğini anlayan Shylock, belki de hayatında ilk kez parayı faizsiz borç almayı kabul eder, ancak parayı zamanında geri alamazsa herhangi bir gecikme için Antonio'nun vücudundan bir parça almayı kabul eder. .

Taciz izle (1994)

/10

Michael Crichton'un romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından "taciz edilen" ve ardından şantaja uğrayan bir adamın bu durumdan kurtulmak için gösterdiği "umutsuz" çabanın öyküsünü anlatıyor.

Yeryüzündeki Son Aşk izle (2011)

/10

Kadınlarla iletişim kurmakta zorlanan yetenekli şef Michael, güzel ve soğuk görünüşlü doktor Susan'la tanışır. Susan uzun bir süre kendini işine adadı ve özel hayatından vazgeçti, Michael ise kadınlarla ciddi ilişkilerden kaçındı. İkili birbirlerine karşı daha önce hiç yaşamadıkları derin duygular hissederken, bir anda ortaya çıkan salgın bir hastalık tüm dünyadaki insanların duyularını yok eder. İnsanlığın sonu yaklaşırken aşk tüm bu engellere rağmen ayakta kalabilecek mi?