/10

Sevimli Ejderha: Kokonat izle

Uçamayan küçük ejderha Kokonat, arkadaşları vejetaryen ejderha Oscar ve kirpi Matilda ile birlikte Ejderha Adası'nda yaşamaktadır. Bir gün Ejderha Adası'nda yetişen değerli bir bitki çalınmıştır. Bu macera tutkunu üç arkadaş adalarına ait olan bu değerli bitkiyi bulabilmek için tehlikeli bir maceraya atılmıştır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 560
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life izle (2003)

/10

Kahramanımız, değerli bir hazineyi ararken dünyanın en uzak köşelerine yolculuk ediyor; Yunanistan ve Çin gibi büyük şehirlerden, Kenya ve Tanzanya gibi egzotik yerlere gidiyor. Devam filminde, öncekinden daha karanlık ve çekici bir hava var; motosiklet ve atın yanı sıra jet ski gibi farklı aksiyon araçları da kullanılıyor. Karşısındaki kötü adam ise Çin'in suç örgütlerinden birini yöneten Chen Lo. İzleyicilere heyecan dolu bir Tomb Raider macerası sunarken Croft'a da zorlu bir yolculuk yaşatılıyor.

Lara Croft: Tomb Raider izle (2001)

/10

Lara Croft, asil bir İngiliz ailesinin kızı olarak yetişmiş, ancak sıradan bir hayat yerine macerayı seçmiştir. Dünyanın en tehlikeli ve gizemli yerlerini ziyaret ederek kayıp hazineleri ve eski uygarlıkları keşfetmektedir. Birden fazla dil bilen bu genç ve güzel kadın, dövüş sanatlarında ustadır ve maceraya tutkulu bir şekilde bağlıdır. Şimdiyse hayatının en büyük mücadelesini vermek üzeredir: Uzay ve zamanda kaybolmuş antik bir kalıntının iki parçasını da bulmak zorundadır. Dünyadaki en büyük güce sahip olmayı vaat eden bu ödül için Lara, son derece güçlü ve tehlikeli bir tarikatla mücadele etmek zorundadır.

Easy Rider izle (1969)

/10

Kült bir film olan Easy Rider, bağımsız, karşı kültürel ve düşük bütçeli filmler dönemini başlatan ve Hollywood'da başarı elde eden bir filmdir. Wyatt ve Billy adında iki motorcu, Los Angeles'tan doğuya doğru süslü Harley Davidson'ları üzerinde özgürlük arayışına çıkarlar. Bu yolculuk, alternatif bir yol filmi olmasının yanı sıra iki kahramanın Amerikan rüyasına ulaşma yolunda bilinmezliklerle dolu epik bir macerasını anlatır. Film, paranoyanın, bağnazlığın ve şiddetin hüküm sürdüğü konformist Amerika'da 60'ların idealistlerinin çöküşüne tanıklık eder. Film, Amerika'nın içerisinde farklılıklara ve bireysel özgürlüğe karşı hoşgörüsüz bir tutum sergilediğini ortaya koymaktadır. Zamane kuşağının bu tutumu değiştirmeye çalışması ve kendi bakış açısını ortaya koyma çabası, filmin ana temasını oluşturur. Ayrıca film, dönemin en eleştirel yapımlarından biridir.