/10

Elektrik Savaşları izle

Türkçe Dublaj izle

Edison’un ampulü icat etmesinden sonra elektriğin nasıl iletileceği konusunda tartışmalar başlar. Elektrikte alternatif akım kullanan ilk George Westinghouse, Tesla'nın desteğini alacaktır çünkü doğru akım kullanan Edison, Westinghouse'e göre buluşunda ölümcül hatalar yapmıştı. Edison doğru akımı savunmaya devam ederken, Westinghouse ise alternatif akımın daha doğru olduğunu ileri sürmüştür. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 600
Dil Seçenekleri:
Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Balina izle (2022)

/10

İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Women Talking izle (2022)

/10

Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.