/10

Role Play izle

Emma ve Dave, evlilik yıldönümlerine biraz renk katmak amacıyla gece vakti New York'ta bir rol yapma oyunu oynamaya karar verirler. Ancak, Emma'nın Dave'in bilmediği uluslararası bir suikastçı olduğu gizli hayatı Bob tarafından ortaya çıkarılır ve durum tehlikeli bir hal alır, ailesi de tehlikeye düşer. Emma, ailesini korumak için ne olursa olsun ölümcül becerilerine ve azimliliğine güvenmek zorunda kalır.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 177
Dil Seçenekleri:
Yazar:
Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.