/10

Adventures of Rufus: The Fantastic Pet izle

Scott ve Emily, çok yakın iki çocukluk arkadaşıdır. Onların sakin ve sıradan hayatları dedelerini onlara okuduğu büyülü bir hikaye kitabıyla değişecektir. Bu dünyadan olmaya Rufus ve Abbot ile tanışan ve tüm olayları öğrenen ikili, bir anda başka bir dünyanın kurtarıcısı olarak işe koyulacaklardır. Dedelerinden kalan eşyalar ve büyülü kitapların yanı sıra gizemli bir odayı da keşfederler. Her şeyi düzene sokmak için kendilerini durdurmaya çalışanlara karşı koyacaklar ve dedelerinin geride bıraktıklarını kullanarak bir büyü yapmaları gerekecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 604
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Yönetmen:

  Ülke:

  Kategori:

  ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  The Kitchen izle (2023)

  /10

  İzi, Londra'da bulunan son sosyal konutlardan biri olan Mutfak'tan kaçmak üzeredir, ancak genç Benji hayatına dahil olduğunda bir dizi zorlu kararlarla karşılaşmak zorundadır.

  Starship Troopers izle (1997)

  /10

  Liseden diplomayı alan Johnny Rico, sevgilisi Carmen'i etkilemek amacıyla donanma akademisine kaydolarak Yıldız Gemisi pilotu olmayı hedefler. Ancak, trajik bir eğitim kazası sonrasında, Johnny piyadelere yanlış sebeplerle katıldığını fark eder. İnsanlık ile Araknoid diye bilinen Böcekler arasında yıldızlararası bir savaş başladığında, istifa etmeyi düşünür.

  On the Road izle (2012)

  /10

  Jack Kerouac'ın önderliğindeki Beat kuşağının kurucusu olarak kabul edilen Jack'in, 1947 yılında gerçekleştirdiği ve üç yıl süren uzun yolculuğunun Yolda adıyla romanlaştırılan hali, bu filmde sinemaya uyarlanmıştır. Dean Moriarty ve Sal Paradise, Beat Kuşağı'nın portreleri gibi gözükmektedirler. Filmde, Dean ve Sal, Amerika Birleşik Devletleri'ni baştan başa dolaşarak Jack'i bulmaya çalışırken birbirleriyle de yüksekler ve düşüklere sürüklenen uzun ve heyecanlı bir yolculuğa çıkarlar.