/10

Parallel Minds izle

Yakın bir gelecekte, büyük bir teknoloji firması yapay zekalı özel bir göz lensi üretir. Bu lens sayesinde kullanıcılar geçmişte yaşanan anıları tekrar yaşayabilecektir. Ancak işin aslı düşünüldüğü kadar kolay değildir. Yapay zekalı teknoloji yüzünden olaylar akıl almaz bir boyuta taşınır ve insanlar ölmeye başlar. Bu yüzden bir dedektif bu olaylara neden olan insanları bulmak için işe koyulur. Ancak bu hiç kolay olmayacaktır. Tehlikeli katil, teknolojiyi çok iyi kullanarak yapay zekanın derinliklerinde karanlık bir yere saklanacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 761
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Day After Tomorrow izle (2004)

/10

Dünya, doğanın gazabına uğramaktadır. Şiddetli kasırgalar Los Angeles'ı haritadan silmiş, Yeni Delhi karlar altına gömülmüş, Tokyo devasa dolu yağışıyla yıkılırken New York ani iklim değişikliği ile dev dalgaların tehditi altında kalmıştır. Bir iklim bilim uzmanı olan Jack Hall, dünyayı, küresel ısınmanın tetiklediği bu felaketten kurtarmak için çözüm arayışındadır. Kurtuluş Günü'nün yaratıcısı Roland Emmerich, dünyayı bu kez uzaylılar tarafından değil, bizzat doğanın kendisi tarafından yok ediyor. Devasa doğal felaketler, büyük paralar harcanarak ve bilgisayar teknolojisinin de katkısıyla nefes kesen gerçekçilikte sahnelere dönüştürülmüş. Denis Quaid, Jake Gyllenhaal ve Ian Holm'un da katılımıyla filmin kadrosu da en az efektleri kadar dikkat çekiyor.

Kasırgalar izle (2024)

/10

Fırtına mevsimi şiddetlendikçe, daha önce hiç yaşanmamış korkunç olaylar meydana gelir ve Kate ile Tyler, rakip ekipleriyle birlikte Oklahoma'nın merkezinde bir araya gelen birçok fırtınanın tam ortasında, hayatta kalma mücadelesi verirler.

Road House 2 izle (2006)

/10

Dalton adındaki ünlü bir soğutma sistemlerinin oğlu olan DEA ajanı Shane Tanner, New York'ta gizli bir görevdeyken, amcası Nate Tanner'ın Kara Pelikan çetesinden bir grup adam tarafından dövüldüğünü öğrenir. Amcasına yardım etmek için Kara Pelikan'ın üyelerinden olan yerel okul öğretmeni Beau Hampton ile güçlerini birleştirir ve kötülüğü alt eder.