/10

Kalbin Direnişi izle

Eşcinsel bir aktivist, 1980'lerde sevgilisini AIDS yüzünden kaybetmiştir. Bu ölüm onu derinden etkilemiştir. Bu olayın ardından insanları bu hastalığa karşı bilinçli hale getirmek isteyen adam, büyük bir farkındalık projesi başlatmaya çalışıyor. HIV ve AIDS hastalıklarının sadece eşcinsel hastalığı olmadığı kanıtlamak, insanların hastalığa karşı nasıl korunacaklarını ve neler yapmaları gerektiği konusunda bilinçli hale getirmek için büyük bir çaba harcamaya başlıyor. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 789
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Trust izle (2016)

/10

Nicolas Cage ve Elijah Wood tarafından canlandırılan iki polis memurunun rol aldığı film, Alex Brewer ve Benjamin Brewer tarafından yönetilmektedir. Las Vegas Polis Departmanı'nda, sıkıcı idari görevlerde çalışan Waters ve Stone isimli iki polis memuru, fazladan para kazanmak için diğer memurlara sattıkları Sivil Servis Sınav sorularını çalmaktadır. Bir uyuşturucu operasyonuyla ilgili bir bilgiye tesadüfen rastlayan bu iki arkadaş, paranın kaynağını bulmak için harekete geçer. Ancak, yapılan titiz bir araştırmanın sonucunda, beklediklerinden çok daha tehlikeli bir durumun ortasında kaldıklarını keşfederler.

Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.