/10

Kalbin Direnişi izle

Eşcinsel bir aktivist, 1980'lerde sevgilisini AIDS yüzünden kaybetmiştir. Bu ölüm onu derinden etkilemiştir. Bu olayın ardından insanları bu hastalığa karşı bilinçli hale getirmek isteyen adam, büyük bir farkındalık projesi başlatmaya çalışıyor. HIV ve AIDS hastalıklarının sadece eşcinsel hastalığı olmadığı kanıtlamak, insanların hastalığa karşı nasıl korunacaklarını ve neler yapmaları gerektiği konusunda bilinçli hale getirmek için büyük bir çaba harcamaya başlıyor. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 751
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.