/10

Open Grave izle

Bir adam, kim olduğunu ve oraya nasıl geldiğini bilmeden cesetlerle dolu bir yerde uyanır. Kaçmak için yandaki eve gizlice girer ve hafıza kaybı yaşayan bir grup korkmuş yabancıyla karşılaşır. Grup, kimlikleri hakkında ipuçları toplamaya başlayınca şüphe şiddete dönüşür, ancak kendilerininkinden çok daha korkunç ve aç bir tehdidin farkına vardıklarında, çok geç olmadan onları oraya getiren sebebi bulmak zorundadırlar...

Oyuncular

Toplam İzlenme: 285
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Kategori:

, ,

  1. palestinecurrency dedi ki:

    Bu sürükleyici bir film. Ancak film alanı çok kısıtlı ve yönetmen iyi değil. Çünkü sahne kameraya sığmıyor. Sahne küçülür. Çok düşük yer duygusu. Oyunculuk korkunç. Senaryoya iyi bir göz atabilirsiniz.

  2. northernirelandyears dedi ki:

    Gerçekten çok kötü bir film, içi boş. Gerilim yok, gizem yok, korku yok, orijinallik yok, eğlence yok, bazıları sonunda bir şey olmalı diyor ama aslında ilginç bir şekilde tamamen boş.

The Day After Tomorrow izle (2004)

/10

Dünya, doğanın gazabına uğramaktadır. Şiddetli kasırgalar Los Angeles'ı haritadan silmiş, Yeni Delhi karlar altına gömülmüş, Tokyo devasa dolu yağışıyla yıkılırken New York ani iklim değişikliği ile dev dalgaların tehditi altında kalmıştır. Bir iklim bilim uzmanı olan Jack Hall, dünyayı, küresel ısınmanın tetiklediği bu felaketten kurtarmak için çözüm arayışındadır. Kurtuluş Günü'nün yaratıcısı Roland Emmerich, dünyayı bu kez uzaylılar tarafından değil, bizzat doğanın kendisi tarafından yok ediyor. Devasa doğal felaketler, büyük paralar harcanarak ve bilgisayar teknolojisinin de katkısıyla nefes kesen gerçekçilikte sahnelere dönüştürülmüş. Denis Quaid, Jake Gyllenhaal ve Ian Holm'un da katılımıyla filmin kadrosu da en az efektleri kadar dikkat çekiyor.

Kasırgalar izle (2024)

/10

Fırtına mevsimi şiddetlendikçe, daha önce hiç yaşanmamış korkunç olaylar meydana gelir ve Kate ile Tyler, rakip ekipleriyle birlikte Oklahoma'nın merkezinde bir araya gelen birçok fırtınanın tam ortasında, hayatta kalma mücadelesi verirler.

Road House 2 izle (2006)

/10

Dalton adındaki ünlü bir soğutma sistemlerinin oğlu olan DEA ajanı Shane Tanner, New York'ta gizli bir görevdeyken, amcası Nate Tanner'ın Kara Pelikan çetesinden bir grup adam tarafından dövüldüğünü öğrenir. Amcasına yardım etmek için Kara Pelikan'ın üyelerinden olan yerel okul öğretmeni Beau Hampton ile güçlerini birleştirir ve kötülüğü alt eder.