/10

Online Vahşet izle

Stand adlı canlı yayın platformu tamamen sansürsüz ve kısıtlamasız yayın akışı gerçekletiriyordur. Alex ve arkadaşları, kendilerini geniş kitlelere ulaştırmak isteyen acımasızlar tarafından işkencelere maruz kalır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 793
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
There’s Something Wrong with the Children izle (2023)

/10

Margaret ve Ben, yakın arkadaşları Ellie ve Thomas ve iki küçük çocukları ile hafta sonu gezisine çıkarlar. Ama çok geçmeden çocuklar tuhaf davranmaya başlar. Bu durumda Ben, ortamda doğaüstü bir şeyler olduğundan şüphelenir.

Öcü Cucuy izle (2018)

/10

Glimmer Peak Lisesi'nde okuyan Teresa, hayatın baskısına dayanamadı ve intihar etti. Bu olaydan bir yıl sonra aynı liseye giden çocuklar birer birer kaybolmaya başladı. Amelia bu çocukların ortadan kaybolmasının ardında başka birçok neden olduğunu düşünürken, Amelia'nın ablası Rebecca, çocuklar kaybolmaya başlayınca mahalleye yeni taşınan garip ve yalnız bir adamın bu olaylardan sorumlu olduğuna inanır. Amelia ve Rebecca tamamen ona kapılmış durumdalar ve neler olup bittiğini öğrenmek için bir komşunun evine girme noktasına kadar ona takıntılı durumdalar. Ama hem Amelia hem de Rebecca pişman olacak çünkü bu garip komşunun bu olaylarla bambaşka bir bağlantısı var ve sonunda bu komşunun peşinde olduğu şeyle yüzleşmek zorunda kalacaklar!

Barbarian izle (2022)

/10

Genç bir kadın iş görüşmesi için Detroit'e gelir ve bir ev kiralar. Ancak gece geç saatlerde geldiğinde, evin aşırı kalabalık olduğunu ve zaten evde garip bir adam olduğunu görür. Bunun doğru olmadığını bildiği halde geceyi orada geçirmeye karar verir ama çok geçmeden beklenmedik bir misafirden daha çok korktuğunu anlar.