/10

One Step From Me izle

Rutin ve sakin bir hayatı olan Tatiana, maalesef son ilişkisinden oldukça büyük bir hasar almıştır. Ancak işleri düzene sokarak hayatına devam etmesi gerektiğini bilen Tatiana, biraz kafa dinlemek için Kosta Rika'ya tatile çıkacaktır. Bu tatilde ise unutulmaz maceralar yaşayan Tatiana, güzel tecrübeler edinecek ve yeni insanlarla tanışacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 386
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Kategori:

  , ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Kan ve Altın izle (2023)

  /10

  Heinrich, kızına kavuşmak için her şeyi riske atan bir asker kaçağıdır. Kızına kavuşmak için yola çıkarken SS birimleri peşine düşer. SS, Heinrich'i bir ağaçta asılı bırakır. Ölümle karşı karşıya kalan Heinrich, Elsa adlı bir çiftçi tarafından kurtarılır. Ortak bir düşmana adalet getirmek için birlikte çalışmaya karar veren Heinrich ve Elsa, Yahudilere ait bir hazineyi bulmak için zorlu bir maceraya atılır.

  Air izle (2023)

  /10

  Yönetmen Ben Affleck'in ödüllü AIR'i, henüz keşfedilmemiş Michael Jordan ile Air Jordan markası spor ve kültür dünyasında devrim yaratacak olan Nike'ın gelişmekte olan basketbol bölümü arasındaki ortaklığı tasvir ediyor. Başrollerde Matt Damon, Ben Affleck, Jason Bateman, Chris Messina, Marlon Wayans, Chris Tucker ve Viola Davis yer alıyor.

  Peter Pan & Wendy izle (2023)

  /10

  Filmde yatılı okuldan kaçmak isteyen genç kız Wendy Darling, büyümeyi reddeden Peter Pan ile tanışır. Kardeşlerini ve minik peri Tinkerbell'i alıp Peter'la büyülü Neverland'e seyahat ediyor. Orada kötü korsan Kaptan Hook ile tanışır ve hayatını sonsuza dek değiştirecek heyecan verici bir maceraya atılır.