/10

Venom: Zehirli Öfke izle

Bir muhabir olan Eddie'nin kariyerini sürekli kötüye gitmektedir. Çünkü Eddie, her zaman doğruların peşindedir ve bu bazı insanların çıkarlarına ters düştüğü için Eddie işsiz kalır. Ancak kariyerini zirveye çıkartacak büyük bir haber bulur. Büyük bir şirket gizli bir araştırma üzerine çalışmakta ve tehlikeli bir maddeyi test etmektedir. Eddie ise bu durumu haber yapmak için gizlice tesise gider. Ancak tesiste büyük bir kaza yaşanmış ve o madde serbest kalarak Eddie'e bulaşmıştır. Doğaüstü bu şey, yaşama tutunmak için Eddie'nin vücudunu kullanmaya başlamıştır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 509
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?

Altın Gol izle (2013)

/10

Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda oldukça başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace bir maçı kaybettiğinde bunu hırsa dönüştürür. Yıllar geçer ve Ace ünlü bir futbolcu olarak şehrine döner. Yaptığı maçın intikamını almak için tüm şehri stadyuma çevirecektir. Amadeo'nun langırt oynadığı bir barda başlıyor. O anda küçük tilt oyuncuları sihirli bir şekilde canlanır ve Ace ile birlikte şehri kurtarmak için Amadeo'ya hayatının oyununda yardım etmeye çalışırlar...

Gold Run izle (2022)

/10

O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.