/10

Venom: Zehirli Öfke izle

Bir muhabir olan Eddie'nin kariyerini sürekli kötüye gitmektedir. Çünkü Eddie, her zaman doğruların peşindedir ve bu bazı insanların çıkarlarına ters düştüğü için Eddie işsiz kalır. Ancak kariyerini zirveye çıkartacak büyük bir haber bulur. Büyük bir şirket gizli bir araştırma üzerine çalışmakta ve tehlikeli bir maddeyi test etmektedir. Eddie ise bu durumu haber yapmak için gizlice tesise gider. Ancak tesiste büyük bir kaza yaşanmış ve o madde serbest kalarak Eddie'e bulaşmıştır. Doğaüstü bu şey, yaşama tutunmak için Eddie'nin vücudunu kullanmaya başlamıştır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 582
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

İç Savaş izle (2024)

/10

Amerika Birleşik Devletleri'nin çöküşünün eşiğinde geçen ve yerleşik gazetecilerin büyük bir hikaye anlatmak için yarıştığı bir yakın gelecekte geçen bir film olan "İç Savaş".

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.