/10

Ölümcül Hasat izle

Korkularınızla yüzleşmeye hazır olun. Hasat mevsimi başladı. Sean Connell, bir grup arkadaşıyla birlikte Batı Virginia'nın dağlık bölgesinde kendisine miras kalan gözlerden uzak çiftlik evinde eğlenmek için gelir. Ormanın derinliklerine indiklerinde kanla çizilmiş bir aile ağacı keşfederler. Aradan yıllar geçmesine rağmen kötülük hala devam ediyordu. Artık geri dönüş yok. Hasat başladı. Hayatta kalmak için tek yapmaları gereken gördükleri her şeyi toplamaktır.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 372
Dil Seçenekleri:
Yazar:

Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Tutsak Abigail izle (2024)

/10

Bir grup suçlu, yeraltı dünyasının en güçlü isimlerinden birinin 12 yaşındaki balerin kızını kaçırır. 50 milyon dolarlık fidye isteyen suçluların, parayı almak için yapmaları gereken tek şey kıza sadece 1 gece göz kulak olmaktır. Tenha bir malikaneye giden suçlular, burada normal olmayan bir kız ile kilitli kaldıklarını fark ederler.

Kurt Kapanı izle (2005)

/10

Liz, Kristy ve Ben Avustralya gezisine gitmek için çantalarını sırtlarına alırlar. Amacı eğlenmek ve yeni yerler keşfetmektir. Wolf Creek Ulusal Parkı'nda, çaresiz bir şekilde yardım arayan gençler, esrarengiz bir adam olan Mick Taylor tarafından kandırılırlar. Film, Avustralya'nın ıssız bölgelerinde yaşanan gerçek olaylara dayanmaktadır.

Arınma izle (2024)

/10

Amerikalı rahibe Cecilia, İtalya'daki büyüleyici bir manastıra davet edilir. Kendisine sıcak bir şekilde karşılanır ancak mekânın arkasındaki karanlık ve ürkütücü sırları keşfetmeye başlar. Yeni evi, korkunç ve anlatılamaz dehşetlerle dolu bir kabusa dönüşür.