/10

No Good Deed izle

Kocasıyla ayrılan ve tek oğlu ile mütevazi bir hayat yaşayan Karen, kendi halinde genç bir kadındır. Karen'nin hayatı bir markette alışveriş yaptığı sırada gerçekleşen soygunla değişecektir. Soğuk kanlılığı ve cesareti sayesinde market çalışanı olan Jeremy'nin hayatını kurtarmayı başaran Karen, aynı zamanda hiç fark etmeden başını belaya sokmuştur. Hayatını kurtardığı için Karen'den çok etkilenen Jeremy, genç kadına takıntılı hale gelecektir. Takıntısı giderek aşırılaşan Jeremy, sınırları aşmaya ve Karen'i taciz etmeye başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 523
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Sliver izle (1993)

/10

Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.

Taciz izle (1994)

/10

Michael Crichton'un romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından "taciz edilen" ve ardından şantaja uğrayan bir adamın bu durumdan kurtulmak için gösterdiği "umutsuz" çabanın öyküsünü anlatıyor.

Kidnapping Stella izle (2019)

/10

Kaçıranların zengin hedefi olan Stella, sıradan bir kamyonetle kaçırıldı ve ses geçirmez bir odada tutuldu. Ancak onu kaçıranlar bir şeyi hesaba katmayı unutmuşlardı; o da Stella'nın hayatta kalma içgüdüsüydü. Maskeli adam kaçıranların planını bozması gereken kişi de kurbanın ta kendisiydi.