/10

Maymunlar Cehennemi: Başlangıç izle

Maymun zekasını geliştirmek amacıyla maymunlar bir denek gibi kullanılmaktadır. Alzheimer tedavisinde kullanılan beynin kendi kendini yenileyerek geliştirdiği bir ilaç maymunlar üzerinde denenmiştir ve başarılı olmuştur. Caesar isimli genç maymunda ise bu ilaç çok üstün bir zekaya yol açmıştır. Ancak bu olaydan sonra Caesar, bir hayvanat bahçesine kapatılmıştır. Üstün zekasını kullanarak kendi ve diğer maymunları esir hayatından kurtarmak isteyen Caesar, özgürlüğe kavuşmak için büyük bir maymun ayaklanması başlatmıştır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 795
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Sliver izle (1993)

/10

Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.

Dokuz Buçuk Hafta izle (1986)

/10

Elizabeth New York'ta bir sanat galerisinde çalışıyor. Bir gün Wall Street'in gerçek kurdu John tarafından baştan çıkarılır. Bu baştan çıkarma sayesinde dokuz buçuk hafta sürecek bir ilişki başlayacak. Bu ilişki sırasında Elizabeth sınırlarını zorlayacak ve John'un aradığı doğru adam olup olmadığını merak edecektir.

Emeklilik Planı izle (2023)

/10

Ashley ve kızı Sarah, hayatlarını tehlikeye atan bir suç örgütüne bulaşınca, Sarah yardım edebilecek tek kişiye ulaşmaya çalışır: babasına. Ashley'nin görüşmediği babası Matt, Cayman Adaları'nda emekli bir plaj serserisinin hayatını yaşıyor. Adaya gidip Matt ile tanıştıklarında mafya babası Donnie ve Teğmen Bobo tarafından da kovalanırlar. Ashley, Sarah ve Matt gittikçe tehlikeli hale gelen bir ağa karışırken Ashley, babasının hakkında hiçbir şey bilmediği gizli bir geçmişe sahip olduğunu ve babasında göründüğünden çok daha fazlası olduğunu kısa sürede öğrenir.