/10

Mutluluğun Peşinde izle

Mutlu evli bir çift olan Becca ve Howie Corbett'in hayatları, oğulları Danny'nin bir araba kazasında ölmesiyle altüst olur. Çift bu yoğun acıyla başa çıkmaya çalışırken bir yandan da kendi ilişkilerinde bir çıkmazla karşı karşıya kalır. Howie'nin acısı onun tuhaf bir nostaljiye kapılıp geçmişini bir kez daha sorgulamasına neden olurken, Becca'nın yas süreciyle başa çıkma yöntemi de farklı olacaktır. tamamen farklı. Becca, oğlunun ölümünden sorumlu olan genç adam Jason ile arkadaş olur ve onun dünyasını anlamaya çalışır. Acı, Corbett çiftini farklı seçimler yapmaya iterken, kendilerini tehlikeli ve şaşırtıcı bir keşif süreci beklemektedir.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 348
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:
Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Road izle (2009)

/10

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın sinema uyarlaması olan bu film, güçlü bir oyuncu kadrosuyla birlikte en çok satan kitabın gölgesinde kalmayacak gibi görünüyor. Amerika'nın ateşler içinde kalan bir atmosferde geçen filmde, bir baba ve oğulun Amerika'nın kıyılarına doğru bir yolculuk yapması anlatılıyor. Basit bir tüfekle tehlikeli hava koşullarında bilmedikleri bir yeri bulma çabalarına haydutlar da eklenince macera daha da zorlaşıyor. Bu film, bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western tarzından da etkiler taşıyor.

Float izle (2024)

/10

Waverly, geleceği için yaptığı planları kısa sürede değiştirmek zorunda kalır ve küçük bir Kanada kasabasına gider. Burada tanıştığı yerel cankurtaran Blake ile beklenmedik bir aşkın içine sürüklenir. Yüzme dersleri sırasında aralarındaki bağ giderek güçlenir.

Le refuge izle (2009)

/10

Mousse ve Louis, genç, çekici, zengin ve birbirlerine âşıktılar. Ancak uyuşturucu bağımlılığı hayatlarını ele geçirdi. Bir gün aşırı dozda uyuşturucu alırlar ve Louis hayatını kaybeder. Mousse, mucizevi bir şekilde kurtulur ve kısa bir süre sonra hamile olduğunu öğrenir. Büyük bir karışıklık içinde olan Mousse, Paris'ten uzaklaşıp sakin bir eve yerleşir. Birkaç ay sonra Louis'nin kardeşi, Mousse'un yanına gelir. Mousse için bu adam bir düşman mıdır yoksa barışma fırsatı mı sunmaktadır?