/10

Kaali Khuhi izle

Karanlık bir geçmişe sahip Pencap köyünde eski zamanlarda doğan kız bebekler öldürülmüştür. Bu karanlık leke hiçbir zaman silinememiş ve köyde her zaman esrarengiz olaylara sebep olmuştur. Günümüze kadar ulaşan bu lanet, henüz 10 yaşında olan Shivangi'nin lanetli ruhlar tarafından taciz edilmesiyle yeniden gün yüzüne çıkacaktır. Ama artık kötü ruhlar daha güçlüdür ve köye tüm kötülükleriyle saldırmakta kararlıdır. Ancak büyükannesinin yardımıyla Shivangi, köyü kötü ruhlardan kurtarmanın yollarını arayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 593
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, , ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Road izle (2009)

/10

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın sinema uyarlaması olan bu film, güçlü bir oyuncu kadrosuyla birlikte en çok satan kitabın gölgesinde kalmayacak gibi görünüyor. Amerika'nın ateşler içinde kalan bir atmosferde geçen filmde, bir baba ve oğulun Amerika'nın kıyılarına doğru bir yolculuk yapması anlatılıyor. Basit bir tüfekle tehlikeli hava koşullarında bilmedikleri bir yeri bulma çabalarına haydutlar da eklenince macera daha da zorlaşıyor. Bu film, bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western tarzından da etkiler taşıyor.

The Day After Tomorrow izle (2004)

/10

Dünya, doğanın gazabına uğramaktadır. Şiddetli kasırgalar Los Angeles'ı haritadan silmiş, Yeni Delhi karlar altına gömülmüş, Tokyo devasa dolu yağışıyla yıkılırken New York ani iklim değişikliği ile dev dalgaların tehditi altında kalmıştır. Bir iklim bilim uzmanı olan Jack Hall, dünyayı, küresel ısınmanın tetiklediği bu felaketten kurtarmak için çözüm arayışındadır. Kurtuluş Günü'nün yaratıcısı Roland Emmerich, dünyayı bu kez uzaylılar tarafından değil, bizzat doğanın kendisi tarafından yok ediyor. Devasa doğal felaketler, büyük paralar harcanarak ve bilgisayar teknolojisinin de katkısıyla nefes kesen gerçekçilikte sahnelere dönüştürülmüş. Denis Quaid, Jake Gyllenhaal ve Ian Holm'un da katılımıyla filmin kadrosu da en az efektleri kadar dikkat çekiyor.

Kasırgalar izle (2024)

/10

Fırtına mevsimi şiddetlendikçe, daha önce hiç yaşanmamış korkunç olaylar meydana gelir ve Kate ile Tyler, rakip ekipleriyle birlikte Oklahoma'nın merkezinde bir araya gelen birçok fırtınanın tam ortasında, hayatta kalma mücadelesi verirler.