/10

Manikarnika: The Queen of Jhansi izle

Aç gözlü İngilizler, Hindistan'ı işgal ederek sömürgeye bağlamıştır. İngilizler yüzünden çok zor bir hayat yaşayan Hindistan halkı içten içte büyük bir özgürlük arayışındadır. Rani Lakshmibai adındaki bir kadın ise 1857 yılında bu özgürlük ateşinin ilk kıvılcımı yakacaktır ve halk bu zulme karşılık büyük bir direniş başlatacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 592
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

İç Savaş izle (2024)

/10

Amerika Birleşik Devletleri'nin çöküşünün eşiğinde geçen ve yerleşik gazetecilerin büyük bir hikaye anlatmak için yarıştığı bir yakın gelecekte geçen bir film olan "İç Savaş".

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.