/10

Baskın 2 izle

İlk filmdeki olaylardan sonra Rama, şehirdeki tüm çeteler ve yozlaşmış polisleri kendi üzerine çeker. Ailesi büyük bir tehlikeye giren Rama, ailesini korumak için gizli bir anlaşma yapar. Amacı çetenin içerisinde gizlice sızmak ve patronların hepsini öldürmektir. Ancak Rama, kirli kişiler tarafından kullanıldığının farkındadır ve bir taraftan büyük bir çeteyi çökertmek için uğraşırken diğer taraftansa yozlaşmış polislerin planlarını ortaya çıkartmak ve ailesini korumak için zorlu bir savaş verecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 592
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Roadkill izle (2011)

/10

Kate ve kardeşi Joel ile beş yakın arkadaşları, karavana atlar ve uzun ve eğlenceli bir yolculuğa çıkarlar. Ancak kaza geçirirler ve bu olay, macerayı kabus haline getirir. Devasa bir kuş olan Simuroc, Kate ve arkadaşlarını takip etmektedir. Ağaçlık bir alanda sıkışan gençler, bu yırtıcı hayvanın avı haline gelirler.

War Dogs izle (2016)

/10

Miami'de yaşayan iki yakın arkadaş Efraim Diveroli ve David Packouz, genç yaşlarına rağmen küçük işletmelerin Amerikan Ordu ihalelerine katılmalarını sağlayan bir fırsatı değerlendirir ve önemli miktarda para kazanırlar. Ancak Afganistan Ordusu'nu silahlandırmak için aldıkları 300 milyon dolarlık ihale, dikkatleri üzerlerine çeker ve karanlık işlerle yüzleşmelerine ve tehlikeli maceralara atılmalarına yol açar.

Maviliklere Doğru 2 izle (2009)

/10

Sebastian (Chris Carmack) ve Dani (Laura Vandervoort), su altında rehberlik yapmak ve yardımcı olmak için işe alınan dalgıç çiftidir, ancak bilmeden kendilerini heyecanlı bir maceranın içinde bulurlar ve büyük bir para karşılığında çalışırlar.